Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Leírnátok pár eladó nevét,...

Leírnátok pár eladó nevét, akitől már vetettek gyermekruhát a Vaterán, és meg voltatok elégedve a minőséggel?

Figyelt kérdés

Illetve még az lenne a kérdésem, ha valaki különböző méreteket árul (pl 56-tól 116-os méretig), akkor Ő valószínűleg nem a saját gyermeke által hordott ruhákat árulja. Jól gondolom?

Előre is köszönöm.


2009. nov. 19. 14:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem minden esetben van így, ahogy gondolod. Én vettem már többféle méretű ruhát olyantól, aki pl. most kezdett tesz-veszezni, vaterázni és az eddig felhalmozódott dolgait árulta. Persze vannak viszonteladók is...
2009. nov. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok vaterás, de én is eladtam egy csomó gyerekruhát egyben 0-15 hónap között. Miért ne a sajátomat adtam volna el, ezt nem értem.
2009. nov. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Eladó nevét nem írok, én az értékeléseket szoktam nagyon tüzetesen megnézni.

Miért ne lehetne az 56-os és a 116-os is a saját gyerekeié? Valószínűleg 2 gyereke van minimum és többet nem tervez. A nagyobb szám a nagyobb gyereké, aki mondjuk fiú, így a feltételezett lány tesónak már nem lesz jó a fiús ruha, a kisebb számú pedig a lány gyereké.

2009. nov. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Olyanra gondoltam, hogy a méreteken belül található minden, fiú ruha, lány ruha, .... És azt gondoltam, hogy megveszi nagy tételben turkálóban, a Vaterán-Teszveszen pedig tovább adja.
2009. nov. 19. 14:43
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha így is van, nem gond, ha jó minőségűek a ruhák. Nem?
2009. nov. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Az igaz, hogy a minőség a fő szempont.

Lehet hogy hülyén gondolom, de nekem nem mindegy, hogy párszor hordott kisruhát veszek vagy turkálósat. Ha olyant akarnék, akkor elmennék turkálóba.

2009. nov. 19. 14:52
 7/10 anonim ***** válasza:

Elég jó képeket szoktak felrakni, általában azt a minőséget kapod, amit látsz. És persze az értékeléseket is át kell nézni.

Nevet én sem írnék, érdekes is lenne :P

A turkálós cucc pedig: lehet úgy is, hogy megveszi turiban a gyerekének, aki hordja is, majd a vaterán továbbadja a többi, esetleg újonnan vett ruhával együtt. TE akkor is turisat kapsz. Vagy ugyanígy árulhatja az örökölt cuccokat, vaterán vásároltakat, tehát egyáltalán nem biztos, hogy első tulajtól veszel ruhát. Ezért kell megnézni jól a képeket, kérni is lehet még pluszba tőlük általában.

De ha ennyire foglalkoztat ez a téma, ennyire zavar, akkor ne vásárolj ott........

2009. nov. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi a különbség a párszor hordott kisruha és a turkálós kisruha között? Istenbizony nem értem. MIndkettő használt, és egyikről sem tudod megmondani, hány gyereket szolgált ki, vagy hogy hányszor volt rajtuk. :) A párszor hordott kisruhát pld. aki eladja, lehet hogy ő is úgy kapta valakitől, használtan. Sztem a minőség a lényeg, ha látod a képen, hogy rendben van, akkor megveheted.
2009. nov. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én rengeteg gyerekruhát vásároltam már teszveszen és vaterán is és el is adtam. Szerintem semmi az ég világon nincs abban, ha nem a saját gyerekei ruháit árulja, hanem például nagykerben veszi a ruhákat és azokat adja tovább. A férjemnek nemrég váltottuk ki a vállalkozóit, először gyerekruhákat akartunk árulni, de most egyelőre "csak" melltartóval kezdünk foglalkozni. Aztán majd elválik, hogy beindul-e. De semmi rossz nincs abban. Krém és extra minőségű ruhák vannak többnyire ezeknél az eladóknál,kiváló minőségűek!
2009. nov. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én most kezdtem eladni a gyerkőc ruháig, legalábbis az 56-tól a 68-ig. szerintem ha valaki fiú és lány ruhákat is árul, és mindenféle méretben, akkor elképzelhető, hogy megvett egy csomót egyben, és próbálja külön eladni. de az is könnyen lehet, hogy két gyerkőc van, és mostanra döntöttek úgy, biztosan nem lesz még egy gyerek, ezért most kezdi árulni a ruhákat. én is így vagyok. most beszéltük meg, hogy 4 éven belül nem lesz második, mert visszamegyek dolgozni először. 4 év múlva meg ezek a ruhák már nem lesznek divatban, meg magában az állásban is tönkremegy az anyaguk. itthon csak a helyet foglalják, inkább eladom őket, bár sokszor fájó szívvel csomagolom be:-)
2009. nov. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!