Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos kisbabánál megzavarh...

3 hónapos kisbabánál megzavarhatja-e a szoptatást, ha esténként anyatejes pótlást kap cumisüvegből?

Figyelt kérdés
Kisfiam 3 hónapos, és nagyon lusta kisbaba abból a szempontból, hogy esténként nagyon sír, hogy éhes maradt, mert már nem jön olyan sok tej Neki egyszerre. (napközben nincs ilyen probléma) Képtelen jól lakni, hiába eszik óránként és hosszú ideig, hetekig szenvedtünk ezzel. Éjjel és reggel viszont sok tejet le tudok Neki fejni, pár napja ezt kapja meg cumisüvegből esténként szoptatás után. Milyen tapasztalataitok vannak: működhet ez így, vagy idővel le fog szokni a cicizésről? Köszönöm előre is!

2013. nov. 21. 06:56
 1/3 anonim ***** válasza:
44%

Kisfiam 14 hós..még most is tudok fejni és cicizik is

Nálunk a gond az hogy nem eszi mostmár meg cumisüvegből csak ciciből.Pedig kisebb korában,mint a te babád gond nélkül elfogadta..Nem utasította el a cicit.

A te babád se fogja szerintem..úgyhogy ha megeszi belőle add csak onnan.Persze a rendes cicis szopizás se maradjon el

ÉN a most lefejt tejem sajna muszály vagyok vaggy kiönteni,jobb esetben jön a bnőm és elviszi.de ő meg a tápszer mellett van.csak néha gondolkodik :-/ ha érted :-)

2013. nov. 21. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Tápszer nincs is itthon, és nem is lesz, ezen vagyok :) De sírni hagyni sem szeretném, mert megszakad a szívem, ráadásul köldöksérve is van. Eddig én is fagyasztottam/kiöntöttem a tejet, most viszont szükség van rá, mert kétségbeesve próbálkozik, és nem lakik jól..

Nagyon köszönöm a válaszod, minden jót kívánok Nektek!!

2013. nov. 21. 07:28
 3/3 anonim ***** válasza:
szia, kb én is 3,5 hós korától adtam neki a napközben lefejt tejet este pluszban, cumisüvegből, semmiféle cici/cumizavart nem tapasztaltam nála, pedig 6 hós koráig így ment :)
2013. nov. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!