Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mikor vittétek először...

Ti mikor vittétek először hány hónaposan babáitokat bevásárlóközpontba vagy hipermarketbe?

Figyelt kérdés
Plázákra és tesco,interspat,auchan-ra gondolok. Az én babám 3 hónapos de mikor megyünk vásárolni olyan rossz a nagyszülőkre bízni mindig,meg hát itt van a karácsony is mikor az ember vásárolgat nézeget ajándékokat. De félek hogy hamar elkapna valamit ha elvinnénk magunkkal.
2013. nov. 21. 12:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%

kb 2 hetesen.nem volt még beteg

most 7 hónapos

nyugodtan viheted magaddal :)

2013. nov. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%

Lányom november eleji születésű, mi már decemberben voltunk vele Tescoban. Benne feküdt a hordozóban, végigaludta az egészet, senki idegen nem fogdosta, így semmi baja nem lett.

Nyugodtan vigyétek magatokkal.

2013. nov. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Kb 4-5 hetesen hordozóban, azután is kb kétszer havonta, most 10 hónapos. Még sosem volt beteg. :)
2013. nov. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
1hónaposan már vittük mert nem volt kire bízni. 7hónapos
2013. nov. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Sajnos az én gyermekemnek nincsenek nagyszülei. Így ha menni kellett vittük magunkkal.
2013. nov. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Akkor én mi is elvisszük magunkkal ha vásárolni kell menni :) Így kicsit egyszerűbb,hogy nem kell mindig a nagyszülőkre rábízni szegényt!
2013. nov. 21. 12:33
 7/14 anonim ***** válasza:
Kb 1 hetesen. Muszáj volt. Apukára nem lehetett bízni a babavásárlós dolgokat, főleg úgy nem, hogy még én sem tudtam, hogy mit akarok. Október volt, szép idő. Sparba mentünk. A gyerek eddig 1-szer volt beteg, 1 évesen. Most 2 múlt.
2013. nov. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Vigyétek nyugodtan. Majd szépen aranyosan elnézegeti a sok lámpát a mennyezeten. Az én kislányom mindig nagy szemekkel csodálta a sok fényt. Vagy csak simán bealszik. Ti meg nyugodtak lesztek, hogy veletek van. Egy élmény lesz, majd meglátod. Többet sose hagyod másra utána vásárlás miatt.
2013. nov. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Vihetitek nyugodtan. Az én fiam télen született, nagy hidegek, mindenféle vírusok voltak. Amikor megkapta a 2 hós kötelező oltást, onnantól vittük mi is magunkkal, akkorra kitavaszodott. (egyébként addig nem vinném sehova normál esetben, amíg meg nem kapja az oltást 2 hónaposan)
2013. nov. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
3-4 hetesen vittük. 15 hónaposan volt beteg először.
2013. nov. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!