Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hetes kortól vihetem...

Hány hetes kortól vihetem magammal a kisbabámat egy bevásárlóközpontba?

Figyelt kérdés
2012. aug. 26. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Én 2 hetesen vittem.Tettem egy pelust a hordozóra lelógatva illetve a babakocsira hogy nehogy beköpje valaki és hogy ne nézegessék. :))Mert ugye borzasztó emberek vannak képesek a babakocsiba benyúlni.Rengetegszer jártam így.Strandra 3 hónapos kórtól megyünk,felnőtt medencébe és a nagy tavainkba.
2012. aug. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A lányomat 2 hetesen vittem,jól össze is szedtünk,egy kis betegséget. :( (orrfolyás,piros torok)Szerencsére láza nem volt.A kisfiam,most 2 hónapos vele még nem voltam ilyen helyen.(mindketten júniusi babák)Tehát a lányom nem télen szedte össze a betegséget.
2012. aug. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem 3 babám van,márciusi,júliusi és augusztusi születésű.Mindhármat 2 hetesen vittem.Mi nem lettünk betegek :)
2012. aug. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
júliusban szültem,és 3 hetesen vittem plázába...arra figyelj,hogy ott ezerrel megy a klíma,vigyél neki vmi kis felsőt plusszba,meg ne fázzon.
2012. aug. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!