Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van még valaki akinek a...

Van még valaki akinek a gyereke utál sétálni?

Figyelt kérdés
A lányom 6 hónapos, de állandóan sír kb. 10 perc után ha kimegyünk. Egyszerűen nem tudom miért. Irigyelve figyelem azokat akik órákig sétálgatnak az alvó babájuk mellett a parkban, na nálunk ilyen nincs. Pedig kezdettől szoktattam, 2 hetes kora óta naponta kimegyünk. A kocsival nem lehet gond, mert 3 fajta van (kettőt örököltünk) mindegyikben sír. Amit mi vettünk, az autósülés is egyben, ha abban utazik autóban, simán bealszik és órákig elvan, tehát nem lehet kényelmetlen, mégis a parkban max. 10 percet bír benne. Hordozni is próbáltam magamon, de ugyanúgy kiakad. Budapesten, vidéken is próbáltam, mindenhol sír, szóval nem lehet környezeti dolog. Ha kivesszük kézbe és úgy sétálunk, na akkor meg bőven elvan sokáig. Mi lehet a gond szerintetek? Más is van így? Amúgy az éjszakákat átalussza, nagyon jó baba, itthon szinte sosem sír, ezért is aggódok h vajon mi az ami kiakasztja. Egyedül vagyok vele itthon, férjem csak a segítségem ha hazaér munkából, szóval az sem lehet,h állandóan kézben akarna lenni, simán el szokott játszani fél órákat is egyedül.

2013. nov. 21. 12:29
1 2
 1/11 Jégtánc ***** válasza:
Nem emelted meg még egy kicsit a babakocsi háttámláját?Lehet hogy unatkozik,amiért nem tud nézelődni.Vagy tegyél játékot a kocsira.
2013. nov. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az autósülés típusúban üldögél és próbáltam már százféle játékot (csíptetőset, adtam a kezébe is rágnivalót, csörgőset is akaszottam felé, színes takarót kapott stb...)
2013. nov. 21. 12:40
 3/11 anonim ***** válasza:
Lehet hogy fél. Próbáld meg otthon, a lakásban beleültetni minden nap, tologatni benne, hogy biztonságban érezze magát benne.
2013. nov. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Jégtánc ***** válasza:
Már 6 hónapos,autósülésben nem sétáltatnám.Most már van azért némi mozgásigénye.Próbáld meg hogy nem abban viszed sétálni hanem simán a babakocsiban,kicsit megemelve.Nem a teljesen ülő pozícióra gondolok.
2013. nov. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem fél szerintem, mert a lépcsőházban semmi gondja. Az elején meg direkt altattam is itthon a kocsiban, hogy szokja.Szépen aludt benne. Teraszon is volt benne, meg tologattuk itthon is. Amikor beleteszem amúgy nincs gond, csak amikor kilépünk az utcára. Ha pedig hazaértünk a kapualjban egyből abbahagyja a sírást mintha mi sem történt volna. De első perctől kezdve ilyen, ezért is fura, nem hiszem h 2 hetesen egyből felismerte volna, hogy na ez a mi kapunk.
2013. nov. 21. 12:59
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekünk a cumi és a jó szoros bebugyolálás vezetett eredményre. A kislányom születésétől kezdve ordított a babakocsiban de így órákig elalszik. Mire jön majd a tavasz pedig már ülősben lehet azt meg szeretik általában.
2013. nov. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A szoros bebugyolálást kipróbálom, a cumit sajnos 1 perc után kiköpi. Várom még az ötleteket:)
2013. nov. 21. 13:24
 8/11 eszo ***** válasza:
én kislányom sem szeret a babakocsiban..ne akarlak elkeseríteni,de lehet,hogy csinálhatsz bármit,akkor sem szereti meg..Nálunk már egy éves lesz..alig várom,hogy menjen rendesen,aztán nem kell annyira a b.kocsi....
2013. nov. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nálunk sem maradt meg a babakocsiban kb fél éves korától. Mivel ölben elvolt ezért csatos hordozóban csípőre magamra kötöttem és egyik kezemmel még átöleltem mint mikor ölben cipeltem és mutogattam neki a kutyusokat, cicákat így megszerette. Te hova próbáltad kötni? A hátadra? Mert azt az enyém sem bírta.
2013. nov. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát sok mindent nem tehetsz sajnos.Én nem vittem kicsiként szinte sose.Mikor nagyobb lett,akkor rövidebb időkre el volt benne,de ha elálmosodott,jött az ordítás.Fél órát is ordított és úgy aludt csak el.Aztán egyszercsak mióta nagyobb lett és 1x alszik csak nappal,10hós korától,azóta megkedvelte.De SOSEM alszik benne.Ha nagyon elálmosodik,szintén ordít,csak mivel már nem olyan álmos egész nap,így órákat el van/volt benne,ugyanis most 1,5hete megint nem szeret benne lenni.ÉS pedig mindig viszem 1,5-4óra közötti sétára,majdnem minden nap.13,5hós most
2013. nov. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!