Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van még valaki akinek a...

Van még valaki akinek a gyereke utál sétálni?

Figyelt kérdés
A lányom 6 hónapos, de állandóan sír kb. 10 perc után ha kimegyünk. Egyszerűen nem tudom miért. Irigyelve figyelem azokat akik órákig sétálgatnak az alvó babájuk mellett a parkban, na nálunk ilyen nincs. Pedig kezdettől szoktattam, 2 hetes kora óta naponta kimegyünk. A kocsival nem lehet gond, mert 3 fajta van (kettőt örököltünk) mindegyikben sír. Amit mi vettünk, az autósülés is egyben, ha abban utazik autóban, simán bealszik és órákig elvan, tehát nem lehet kényelmetlen, mégis a parkban max. 10 percet bír benne. Hordozni is próbáltam magamon, de ugyanúgy kiakad. Budapesten, vidéken is próbáltam, mindenhol sír, szóval nem lehet környezeti dolog. Ha kivesszük kézbe és úgy sétálunk, na akkor meg bőven elvan sokáig. Mi lehet a gond szerintetek? Más is van így? Amúgy az éjszakákat átalussza, nagyon jó baba, itthon szinte sosem sír, ezért is aggódok h vajon mi az ami kiakasztja. Egyedül vagyok vele itthon, férjem csak a segítségem ha hazaér munkából, szóval az sem lehet,h állandóan kézben akarna lenni, simán el szokott játszani fél órákat is egyedül.

2013. nov. 21. 12:29
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Ha esetleg még olvasná valaki: megoldódott a gond. Végül kengurut bírta, abban rászoktattam a sok sétálásra, megszerette. Most pedig elkezdtünk babakocsizni és már akár egy órát is kibír. Szóval kitartás kedves sorstársak, majd megszokja ha nagyobb lesz.
2014. márc. 18. 13:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!