Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel fürdetitek érzékeny...

Mivel fürdetitek érzékeny bőrű, esetleg ekcémás babátokat?

Figyelt kérdés
2009. nov. 19. 19:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
1 éves kisfiam ekcémás bőrét a Naturlandos mosdókenőccsel mosom születése óta. Mivel nekünk nagyon bevált, egyelőre nem váltok másra.
2009. nov. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mindkét fiam ekcémás, gyógyszertári fürdetőt használok, majd utána testápolózom őket!
2009. nov. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
gyógyszertári fürdetőkrém
2009. nov. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Gondoltam, talán az érzkeny bőrre is használható Gabi is jó...
2009. nov. 19. 20:07
 5/12 anonim ***** válasza:
Mi hydrophilt használunk majd gyógyszertári kenőccsel kenem be.
2009. nov. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mintha testápolóznád?
2009. nov. 19. 20:49
 7/12 anonim ***** válasza:
Kislányomnak száraz a bőre és érzékeny is mi Babe terméket használunk.Testápolót és fürdetőt is.Igaz nem olcsó,de jó és sokáig elég.
2009. nov. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen mintha testápolóznád.
2009. nov. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Kisfiam ekcémás.

Gyógyszertári fürdetővel kentem fürdés előtt, utána meg a bőrgyógyász által felírt kencével kentem.

A múltkor érdeklődtem a gyógyszertárban a Babé termékek iránt. Ekkor a csaj mondta, hogy igaz, hogy drága, de jó. Viszont szerinte érdemes kipróbálni előtte mást... És ekkor javasolta azt, amit ő már tizenévvel ezelőtt is használt a gyerekeinél.

A fürdővízbe bele kell keverni 1 bögre tejet 1 evőkanál étolajat. Egy rosszabb törölközőt érdemes utána használni, hogy az olajat felitasd a bbaba bőréről.

Kicsit furcsálltam, de kipróbáltuk.

3 hete így fürdetem a kisfiam, és nagyon szép lett a bőre már az első 2-3 nap után. Én egy nagyon kevéske Baba habfürdőt is teszek a vízbe, hogy ne legyen nagyon olajszagú. A Gabi fürdetők nem váltak be egyáltalán.

2009. nov. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2009. nov. 20. 07:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!