Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nekem a 10 hónapos babám csak...

Barbi0117 kérdése:

Nekem a 10 hónapos babám csak engem ill. az apját fogadja el. A nagymama már egy hete "nem jó". Ez normális állapot? Ha igen szerintetek meddig tart? Ja és a járókában már egyáltalán " nincs el ".

Figyelt kérdés
2013. nov. 24. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, teljesen normális. Pár héttől pár hónapon át bármeddig előfordul(hat). Nekem mindkét gyerekem ilyen volt, egyiknél pár hét múlva elmúlt, másiknál olyan másfél éves kora után, hogy már "jól elvolt" másoknál ill. a nagyszülők kezében is. A járókát mindkettő utálta, felesleges pénzkidobás volt.. :(
2013. nov. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Teljesen normális mindkét dolog amikről írtál.
2013. nov. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Teljesen normalis. Az enyemek sem birtak soha a jarokat. Egyszeruen csak nem szeretik a fizikai korlatokat. Sok gyerek ilyen. A nagymama kerdes is normalis. Ha trenirozod, akkor egy het alatt is helyreallhat. De ha pl fognovekedes miatt ilyen, akkor tovabb is tarthat. Egyszeruen csak ratok van szuksege es kesz. Majd tul lesz rajta.
2013. nov. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez normális állapot.A nagy könyvben is úgy van megírva,hogy a babák 10 hónapos korukban nagyon anyásak lesznek.De ahogy nőnek, úgy fognak minnél több embert elfogadni.Nyugi! :) Úgy lehet a többi emberkéhez szoktatni,hogy pl.vedd a öledbe és és ülj a nagyi mellé aki úgy játsszon a kicsivel,úgy hogy a Te öledben van.A baba biztonságba fogja magát érezni nálad,de közben a nagyikával is ismerkedhet. :)
2013. nov. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!