Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet, hogy az 1,5...

Hogy lehet, hogy az 1,5 hónapos babánk a minőségi pampeers pelenkát használja és max 3 órát van rajta, de sűrűn a ruhácskája is átázik. Miért nem bírja felszívni a ha már minőségi árút vásárolunk?

Figyelt kérdés
2013. nov. 25. 07:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Kisfiú vagy kislány? A fiúknál előfordul, ha nincs minden a helyére igazítva.
2013. nov. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is így volt, még az anyatejes kaki is folyton kifolyt. Sokan mondták hogy biztos rosszul rakom rá a pelust, lehet hogy van benne valami, de szerintem függ a gyerek testfelépítésétől is, a fiam vékonyka, a combja is vékony, elállt tőle minden pelenka. Amikor nagyobb lett, megszűnt ez a probléma. Lehet hogy bő a pelus a baba combjára, és a résen kifolyik a cucc.
2013. nov. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mi az első 2 hónapban, amikor rengeteg pelus fogyott, a pennyben és lidlben kapható olcsóbb pelenkát használtuk, azóta a pamperst (zöldet), és egyetlen balesetünk sem volt. valakinek bejön a pampers, valakinek nem. a gyerek testalkatán is múlik. próbáljatok ki más pelusokat is esetleg, nem könnyű rátalálni a legmegfelelőbbre.
2013. nov. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az elején mi is pamperst használtunk és mindig pisis volt a lányom háta és kaki is kifolyt. Aztán csak úgy próbaként vettünk a tescoban essentials pelenkát és azóta nem volt ilyen balesetünk :) kicsit meglepő, hogy a tescos bevált :) 2 hónapon át a pamperst használtuk, azóta csak a tescosat :) egyébként sokan dicsérik a rossmanost pelust is és ismerőseim közt se vált be a pampers
2013. nov. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az is nagyon valószínű, hogy csak méretet kellene váltanotok. Vagy nagyobbra, vagy kisebbre.
2013. nov. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én fehér pamperst próbáltam, át is ázott, ki is folyt a kaki, nem jött be. próbáltam, dm-est, tesco baby-t, auchanost, libero soft baby-t és eddig a tescos és a libero jött be. még próbálom a lidl-st, aldist de a tescossal egy baleset se volt.
2013. nov. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Anno én is így jártam. Nem értettem,hogy miért folyik ki mindegyik pelenkából a pisi! A pampersből is, a liberoból is stb.

Aztán kiderült,hogy azért, mert már kicsi. Ahogy eggyel nagyobbat vettem, jobb lett.

De pl. én a pelenkát sem jól tettem fel neki újszülöttként. Illetve a védőnő megmutatta,hogy a combjánál nyúljak be, húzzam végig az ujjam a combja és a gumírozott rész között, ill. a fodrok mindig kifelé álljanak!

2013. nov. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!