Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mik a hozzátáplálás előnyei-és...

Mik a hozzátáplálás előnyei-és hátrányai?

Figyelt kérdés
anyatejes babáról van szó.4 hónapos múlt.az orvos szerint már 3hónaposan adnom kellett volna a gyümölcsöt-meg most már lassan a főzeléket is.lemarad valamiről a babám,nem lesz neki elég a tej,nem laktatja?,vagy később nehezen fogadja majd el a többi ételt?sok helyen meg azt olvasom,h 6.hónapot várjuk meg.miért érdemes-és miért nem?hogyan mérlegeljek?segitenétek?
2013. nov. 25. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
pff...3 hós babának semmi szüksége gyümölcsre, csak anyatejre. Hülyeség, ne hallgass rá, te egyél sok gyümölcsöt, és annyi. Én 5 hónapos koráig kizárólag szoptattam, utána is egy hónapig csak higított gyümölcslevet adtam, utána kezdtem hozzátáplálni. Ha nem elég a tejed, akkor nem főzelék kell neki ennyi idősen, hanem tápszer.
2013. nov. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
5,5 hónaposan kezdtük, de akkor is csak nagyon minimális gyümölccsel, nem volt még súlya ennek, a legtöbb étkezése tápszer volt. 6 hónapos elmúlt, majdnem 7 hónapos volt, mikor a tízóraija gyümölcs lett. Eszembe sem jutott korábban hozzátáplálni.
2013. nov. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Pffff, már megint egy doki aki leragadt a 70-es években és lusta tájékozódni... 6 hónapos koráig a babának csak anyatejre/tápszerre van szüksége, korábban nem érett másfajta ételre az emésztőrendszere. Bőven ráérsz még kóstoltatni!
2013. nov. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%

jesszus milyen orvos ez.??pont azon szoktak kiakadni ha az anyuka korán akarja hozzátáplálni a babáját!

főleg hogy anyateje,semmiről sincs lemaradva. én ebben a korban kezdtem el csak kóstoltatni

2013. nov. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs hátránya ha 4-5 hónaposan elkezded,korábban anyatejes babánál szerintem felesleges.
2013. nov. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2013. nov. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!