Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 36 hetes vagyok az Uh eredmény...

Era29 kérdése:

36 hetes vagyok az Uh eredményeim FL:68mm, AC:27,3cm, HC:29.1 és azt mondta a doki hogy kicsi a súlya és kezdek aggódni! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2013. nov. 26. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit tehetnél?Semmit.Picike lesz és ennyi,vegyél több csomag 1-es pelust akkor.Annyira biztosan nem lesz kicsi,hogy baja legyen,hiszen fél kilóval is születnek babák és életben tudják tartani őket a 31.héten is már.
2013. nov. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nekem végig azt mondták, hogy az átlagosnál kisebb súlyú, és végül 3150-nel született a kislányom! Az utolsó hetekben sokat nőhet még! Pihenj sokat, mást nem tudsz tenni!!!
2013. nov. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ne aggódj! Annyival nem kisebbek ezek az adatok mint kellene lennie. És ez amúgy is csak egy becslés.

Az én lányom is picit kisebb volt, 37+4 héten született 2750 grammal és 48 cm-vel. Semmi baja gond nem volt vele, nagyon hamar utolérte a vele egykorú de nagyobb súllyal született babákat. Ma már Másfél éves és 12 kg. Nem kell ennyire túl aggódni, nem kell mindenkinek 4 kg-os gyereket szülnie. Amúgy meg még nőhet mire kibújik! :)

2013. nov. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Még nőni fog mire kibújik :) Egyik barátnőm volt kórházbanm neki is nagyon picike volt a baba a pocakjában, orvos mondta neki hogy egyen sok gesztenyét. Evett, sokkal jobban nőtt a baba. Próbáld ki, ártani nem fogsz vele, és barátnőm babája nagyon sokat nőtt amíg gesztenyét evett!
2013. nov. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

NEkem kerek 36hetesen az UH-n a bpd 9,1cm volt az fl pedig 6,6cm. Nem mértek AC-t HC-t. Akkor azt mondta a dokim, hogy 2750gramm körül van a súlya.

Két hét mulva mentem újra, akkor bpd 9,2cm, fl pedig 7,1 cm volt. Súlyát 2900ra mondták. MOndta a doki, hogy nem lesz nagy baba.

Még aznap délután megszületett mindössze 2600grammal és 48cm-vel. A feje 34cm-s volt.

Nem baj, hogy kicsi, a lényeg, hogy egészséges legyen, és idekint megnő mint a gomba!

A másik fiam 3800grammal született. De hozzáteszem, hogy 3-4hónapos korukra a kicsi behozta a nagyot. A nagy lassan hízott, a kicsi- mint a villám, ha levegőt vett már attól nőtt egy mm-t. :))

3hósan a nagyfiam 5960gramm volt, a kicsi pedig 3hósan 5800gramm. A kicsi az első három hónapban több mint 1kg-okat hízott havonta, utána azért lassult a hízása.

2013. nov. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!