Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adjak rá ilyen időben?

Mit adjak rá ilyen időben?

Figyelt kérdés

11 hónapos a babám.Hogy öltöztessem fel kintre?Sétálni megyünk.Mármint ős is sétál,nem babakocsiban ül.

Overált adjak rá?Vagy vastagabb nadrágot,alá harisnyát,meg téli kabátot?

Jelenleg 3 fok van kint... :/

Első babás anyuka


2013. nov. 26. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Èn harisnyát szoktam hosszù bodyval meg overál bundás csizmával meg ugye sapi kesztyű sál
2013. nov. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem már vastag overált adj rá,neki a földközelben eléggé hüvös lehet már ha sima harisnya meg nadrág van csak rajta.De ha rendes overál alsós bélelt a nadrág,tehát kantáros nadrág+kabát az overál,akkor elég rá az is,nem kell az egyberészes overál.

Nekem 14hós már lassan,de ő még nem jár.Én vastag harisnya,nadrág,hosszú póló,pulover és úgy adom rá az egybe overált és mellé cipő meg lábzsák a babakocsié.De tegnap zokni is volt rajta a harisnyán,de ez közepes harisnya volt.Vastag harisnya+zoknira nem nagyon férne már fel a 23-as cipő sem,ami új neki épp.

2013. nov. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Vastag egyrészes téli overálja van.Akkor azt adom rá.

De az alá harisnyát adjak?Vagy melegítő nadrágot?Felülre alá, elég a hosszú ujju body vagy inkább pulóvert?

Sapka,sál,kesztyű alap. :)

2013. nov. 26. 13:46
 4/4 anonim ***** válasza:

3 éves és másfél éves gyerekem van, nemrég értünk haza a sétából. Hideg van, fúj a szél.

Nálam mindkét gyerek így volt felöltöztetve:

- hosszú ujjú body

- hosszú ujjú pamutfelső

- harinya

- egyberészes overál

- bundás csizma/bakancs

- sapka, sál

2013. nov. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!