Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ebben az időben mit adjak 2...

Ebben az időben mit adjak 2 hónapos kislányomra, ha kenguruban megyünk el itthonról (tehát nem tudom betakarni)?

Figyelt kérdés
2012. júl. 16. 14:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Vékonyabb r.ujjú body, fölé vékonyabb rugdalózó. (Én a kenguruban is be tudtam takarni, mégpedig úgy, hogy a kenguru és a háta közé raktam a pléd egyik oldalát, a talpa alatt meg fogtam a másik oldalát.)
2012. júl. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálunk hideg van kint, legalább is az elmúlt napokhoz képest,22-23 fok.

Rövid ujjú body, plüss hosszú ujjú talpas rugi, kardigán, vékony sapka, mert nagyon fúj a szél felénk.

Vagy rövid ujjú, egy nadrág zoknival, egy vékony hosszú ujjú, és egy kardigán, sapka.

2012. júl. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nem lettem sokkal okosabb. :-) Nálunk elég szép idő van, süt a nap, csak nagyon fúj a szél.
2012. júl. 16. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!