Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a külömbség a cseh, - és a...

Mi a külömbség a cseh, - és a magyar textilpelenka között? Melyik a jobb, melyiket vegyem?

Figyelt kérdés

Tegnap akartam venni, és kérdezték hogy cseh v magyar kérek, és nem tudom segítsetek! köszönöm

egyébként a magyar mindenhol olcsóbb


2008. júl. 11. 09:06
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
Mindegy melyiket veszed, mert egyforma drága, és egyforma szar is. Bocsi de másképp nem tudom jellemezni ezeket a hulladék minősíthetetlen szar árukat.
2008. júl. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom előző válaszoló miért beszél ilyen minősíthetelenül a textil pelusról. biztos rossz tapasztalata van.

Én textil pelust csehet vettem, mert az volt számomra elérhető és nem kellett sok, mert volt ehte magyar amit örököltünk. Nekem így két gyerek után egyikkel sem volt gondom. Ha kéne most valszeg magyart vennék. Ha teheted vagyis megengedik nézd meg melyik anyaga a vastagabb és azt vegyél. Az több mosást kibír.

Jó babázást majd:))

2008. júl. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Veheted nyugodtan a magyart ! Nekem 3 gyerekemet szolgálta ki és még most is az van az autóban ,m ha törölni kell a kezüket , arcukat...
2008. júl. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Sokat ne vegyél belőle mert felesleges 2-3 db elég, én büfizésre a szakálkát használom mert a textil pellus túl nagy. Max. feje alá, kocsiba, orvoshoz ha mentek alátenni.
2008. júl. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kedves második!

Az örökölt textilpelenkák azok kicsit régebbiek és minőségibb anyagból vannak-milyen furi nem?-amit az első válaszoló írt azok a pelenkák amik most vannak a boltban tényleg nem lehet másként jellemezni. Anyaguk gyenge , vékony, dörzsös..én is találtam régi magyar pelenkát anya szekrényében, sőt van egy mostani kórházi is, és összehasonlítva a boltival --hát nem is lehet összehasonlítani. De ha már választani kell akkor a magyart veszem mert még nekem is kell egy 5 db. Szerintem az is jó ami a Brendonban van és még nem is annyira drága.

2008. júl. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem a Brendon outletben azt mondták, hogy a magyar nagyon rossz minőségű. A csehet ajánlották, azt vettem. Mivel a babaó csak októberben érkezik, tapasztalatom nincs.
2008. júl. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Eléggé oszlanak a vélemények, szerintem veszek 3-3db-ot, aztán ha valamelyik hamarabb lesz "szar", akkor veszek a másikból :)

Tapintásra a magyar nekem jobban bejött, puhább volt, a cseh nekem olyan nájlonos volt nagyon!

2008. júl. 11. 10:18
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszoló vagyok. És hát hadd ne mondjam, hogy már az összes pelusun, megnyúlott, durva a tapintása, kiszálasodik, foszlik, málik. épp, hogy csak nem mászik..... Egyszóval én 32 éves vagyok és az én babapelusaim különbek mint amit most drága pénzért ránksóznak. Ezért írtam minősíthetetlen véleményt a mai pelusokról. Mert minősíthetetlen a minőségük. A többgyermekes édesanyák pedig vagy korábbi gyártású pelust használtak gondolom, vagy szerencséjük volt, és nem selejt minőséget kaptak mint én. Ha adhatok egy jó tanácsot, én pár darab pelust elvágtam négy felé és beszegtem, mert a szájtörlésre akkora is bőven elég, meg a kis feje alá is a babakocsba stb...
2008. júl. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
én vettem az Intersparban 5-ös csomagolású magyar textilpelenkát, de elég jó. Nekem anyukám elrakta az én pelenkáimat és most elővette amikor szültem, kifehérítette, kimosta, átvasalta és szuper. Nem volt megsárgulva se meg semmi. Sehol jobbat ne tudnék venni. Nem lehet átlátni rajta, mint a mostaniakon. Ja meg elnyúlt nekünk is, amit vettünk.
2008. júl. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!