Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Orrszívásos kérdés? Adjatok...

Orrszívásos kérdés? Adjatok tanácsot!

Figyelt kérdés

Kislányommal (egy éves) elkaptunk egy vírusos megfázást. Torokfájással kezdődött, másnap vizes orrfolyás, ami szépen besűrűsödik. Én már 8 napja beteg vagyok, kislányom ötödik napja beteg. Az első három napban még ki tudtam szívni az orrát, de két napja olyan sűrű, hogy nem jön ki, pedig sprézem tengervizes orrcseppel is neki. Szerintetek mit csináljak? Hogyan szívjam ki neki?

Amúgy meg homeobogyót kap napi 3x5-öt meg c vitamint, de kezdek kételkedni a homeobogyóban...

Kézi orrszívóm van, esetleg váltsak elektromosra? Ha igen, melyiket ajánljátok? Esetleg link?


2013. nov. 27. 08:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
En az orrszi-porszit anajlom az a legjobb. Azzal mindegy "Szutyok" kijon.... nekem a lanyom 9 hos de kaptunk cseppeket az orrars h hazsnaljuk miutan kiporszivoztsm es nagyon sokat segitett. Garasone volt a csepp neve.
2013. nov. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
kézi orrszívó? mármint a pumpás? akkor ez a baj. porszívós a tuti!
2013. nov. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%

Szia!

Nekem nem vált be a kézi porszívó,

ami jól kiszedi a váladékot az a porszívós orrszívó gyógyszertárban kapható!

Én szívom először a nózit, aztán befújom, majd ismét kiszívom pár perc múlva!

Nagyon jók még a mellkasra kenhető kenőcsök akár a Dm-ben, patikában kapható!

Jobbulást kívánok!

2013. nov. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia! Először is jobbulást mindkettőtöknek!!! :)

Porszívós orrszívó a legjobb. A kézi csak tényleg a "legtetejét" tudja kiszívni, sajnos semmit nem ér... Szerintem szerezz be porszívós orrszívót. (Én két napja vettem a Rossmann-ban 2.000 Ft-ért.) A barátnőm erre az elektromosra esküszik: [link]

Én még nem adtam homeós bogyót a kislányomnak, de úgy tudom, hogy három nap után már kéne hatnia...

Voltatok már orvosnál?

2013. nov. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Gyorsan válts porszívós orrszívóra, mert a kézi semmit nem ér.
2013. nov. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkivel egyetértek, nem jó a kézi, jobb a porszívós, de még jobb, amit most találtunk:

szájjal szívható orrszívó!!!! Tényleg hatékony, nem fél tőle a gyerek, erős, és könnyű tisztítani!

Mindenkinek ajánlom!

2013. nov. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A tengervizes spray mellett a babáknak való Nasivin orrcsepp hasznos még a nagyon tapadós takony ellen, legalább éjszakára. És azért orvos sem árt, hogy belenézzen torkába, fülébe és meghallgassa a tüdejét, biztos, ami biztos.

Nekünk Pesztonka elektromos orrszívónk van, elégedettek vagyunk vele - jól szív, nem túl hangos és kis helyet foglal.

2013. nov. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez a legjobb mert ezt alaposan szét lehet szedni és kitisztítani. Én 1300ért vettem a patikában [link]
2013. nov. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a tengervizes permetezés nem oldja fel a váladékot csepegtess az orrába anyatejet. A gyulladást is csökkenti. Kézi orrszívót cseréld le szerintem.
2013. nov. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Még sosem volt beteg a kislányom, ezt a pumpásat még a születésekor vettük egy szettben, és csak most érkezett el az ideje, hogy használjuk. Rendben, akkor beújítok egy elektromosat.

Ment a zöld kéz mindenkinek!

2013. nov. 27. 12:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!