Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4,5 hós babát rábíznátok egy...

4,5 hós babát rábíznátok egy családtagra, ha ti el szeretnétek menni kikapcsolódni?

Figyelt kérdés
Délután 1-től este 11-ig el szeretnék menni a férjemmel egy céges rendezvényre, viszont 10 percnél tovább még nem hagytam másra a babánkat. Nem tudom, hogyan reagálna a fiam és a fürdetést sem tudom, hogy oldaná meg édesanyám (rá bíznám), mert közvetlen utána cicin alszik el. Esetleg hazaérkezésünk után fürdessük meg és úgy altassuk? Vagy el se menjünk inkább?
2013. nov. 27. 11:05
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Jaj, dehogy nem! Menjél egy nyugodtan kikapcsolódni. Gondolom az első alkalom lenne, hogy elmennél:) Legyen a telefon nálad, ha édesanyád valami miatt keresne. Gondolj arra, hogy ő is felnevelt téged, gondolom gond nélkül:)
2013. nov. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
1-től a fürdetés idejéig mennek el. Elég a cégesből 6 óra, főleg úgy, hogy össsze-vissza aggódnád magad, hogy bömböl anyukádnál most a kicsi:))
2013. nov. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek el sztem is,cs esetleg kicsit előbb menjetek haza,ha anyud nagyon nem boldogul,de az is lehet,h nem lesz semmi gond,meg kell próbálni,addig nem tudod meg:)
2013. nov. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mikor lesz a rendezvény? Vidd át előtte anyukádhoz pár órára, hogy lásd hogy vannak el kettesben. (Persze te ne legyél ott velük)
2013. nov. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek el nyugodtan, Anyukád boldogulni fog, hiszen már minimum egy gyereket felnevelt.
2013. nov. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Menjetek el! Anyukád majd megoldja a fürdetést, Téged is megfürdetett anno valahogy, de ha kihagyja sem lesz baja a picinek, majd másnap megoldod.

Inkább ha szopik még az lesz a probléma a babának, én azt javaslom, hogy a "nap" előtt próbáld 1-2 estén üvegből legalább a felét, hogy ne akkor ismerkedjen az érzéssel alvás előtt.

Jó szórakozást! Az én babám 1 hónapos volt, mikor 4 órára (délelőtt) a nagyszülőkre hagytuk, remekül teljesítettek.

2013. nov. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 ElsiNiki ***** válasza:
67%
Ezt most magamnak irom, de édesanyaként a legjobb, amit adhatok , ha a lelkiismeretmre hallgatok. Minden jót!
2013. nov. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

3 hét múlva lenne. Anyukám már fürdette és ha náluk vagyunk, szinte csak etetni adja ide, el vannak együtt.

Viszont jó lenne kicsit kikapcsolódni, rám férne (meg a házasságunkra is :) )

Ez lesz az első alkalom, hogy másra bízom órákra a Picit.

Köszönöm a válaszokat! :)

2013. nov. 28. 11:57
 9/9 anonim ***** válasza:
sikerütl picit rábizni valakidre?elmentetek férjeddel szorakozni,kikapcsolni?
2021. okt. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!