Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 17 hónapos kisfiatokat hogyan...

17 hónapos kisfiatokat hogyan szoktatnátok le a cumiról?

Figyelt kérdés

A szája körül piros foltos. Először csak kis pattanás szerűek voltak, de mostmár nagyon csúnya lett. Az egész álla olyan és a kis szája szélénél.

Ez már több, mint 2 hónapja tart, és voltam már vele 5 orvosnál. Először azt hittem valamilyen ételre allegiás, de több orvos szerint a cumizástól van. A cumit csak alvásnál használja.


Egyszerűen kétségbe estem, mert így addig még cumizik nem múlik el neki, de a cumit meg tudom elvenni tőle, az nélkül nem alszik el. A helyzetet nehezíti az is, hogy van egy 4 hetes kis öcsi, így ha elveszem tőle a cumit, kiveszi a kicsi szájából.


Ha van valakinek valamilyen ötlete, nagyon meg mögköszönném.


2013. nov. 27. 15:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Az én 14 hónapos fiamnak is hasonló a szája körül, mint amit te is írtál...nem is gondoltam, hogy a cumitól van, illetve gondolom a nyáltól. Mi direkt nagy lukút használunk, hogy szellőzhessen a bőre, habár ő is inkább csak alváshoz használja, de akkor is.

[link]

Szerintem a nagyobb adag nyál ha visszább szorul (fogzástól), talán szebbek lesznek a fiaink szájai :)

Én biztosan nem veszem el tőle, mert az egy igazi megnyugvás számára!

2013. nov. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én amikor úgy láttam hogy már csak játszik vele,és azért nem ehet elvenni töle,akkor egy pici darabot levágtam a végéből..morbidnak hangzik,de érdekes módon aznap este kérte a cumit alváshoz...odaadtam és azt mondta ez nem kell neki mert nem finom..azért volt egy tartalék amiről nem tudott,ha nagyon érdekesen reagált volna akkor esetleg beadtam volna a derekam..szóval kérdezte van másik..mondtam nincsen ott van..lejárt az ideje hogy szívja azért ment tönkre..(megjegyzem volt kistesó)egyszer kétszer mikor kiesett a szájából bekapta de egyből adta is oda a tesónak :-)

szóval nálunk levágva belőle nem volt finom..és onnantól nem vettem többet nem is kellett neki ha kérte odaadtam,megnézte még mindg nem finom és kész..

És ha levágsz egy kicsit belőle nem fog elkezdeni szétjönni leválni darab,ne félj töle,illetve nem tudja tovább harapni mert annyira stram az anyaga hogy lehetetlen...:-)

megéri kipróbálni szerintem..

2013. nov. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!