Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy eves lanyom ejjel minimum...

Egy eves lanyom ejjel minimum negyszer ebred. Ti hogyan szoktatnatok le?

Figyelt kérdés

Napkozben alszik kb. masfel orat, este 8-tol reggel hatig alszik, de sokszor ebred. Olyankor mindig cicizni akar, mar nem is probalom visszaaltatni anelkul, mert akkor balhe van. Igy csak csendben kiveszem, cicizik egy kicsit, es visszaalszik. Kb negyedora, siras nelkul, de minimum negyszer. En se, o se alussza ki magat rendesen.

Rosszul evo, napkozben annyit eszik, mint egy kismadar, lehet, hogy ehes, de nem tudok tobbet adni neki nappal, mert nem er ra, szalad egesz nap.


2012. nov. 19. 07:31
1 2
 1/14 anonim válasza:
Mi pontosan így vagyunk, csak az én lányom már 1,5 éves.Próbáltam mindent.Hagytam sírni, kínáltam helyette tejet, kakaót stb...Nem kellett.Bekentem citromlével a cicit, ugyanúgy didizett.Egyszerűen nem tudom leszoktatni.Pedig kismama vagyok, és nem akarom, hogy a tesójától elszívja a sok vitamint, mikor neki már nincs szüksége a cicire.Tanács????
2012. nov. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nálunk is így volt.

20 hónapos korában elválasztottam (nem csak emiatt), és azóta alszik. Most már 3 éves.

2012. nov. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%

Első!

A tesótól nem "szívja el a vitamint", csak Tőled.

Éppen az előbb említett gyerekemet vártam, amíg még az előzőt bőven szoptattam. Semmi bajuk, és sokan szoptatnak tandemben szülés után is, szóval emiatt ne aggódj!

második

2012. nov. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én 15 hós korában elválasztottam.
2012. nov. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem válaszd el,és ha felkel készítsd neki oda cumisüvegben egy kis vizet vagy teát.
2012. nov. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem egy éves a babám, és kb. 3-4 hete nem cicizik éjjel. Nagyon laza teát iszik, kb. fél dl-t, aztán alszik tovább. Vízzel nem sikerült, akkor nem akart vissza aludni. Most csak az a kérdés h fogom az ivásról leszoktatni?!
2012. nov. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szerintem csak ezért nem érdemes elválasztani. Sok baba van így.

A teázással meg nem tudom mennyivel lennétek előrébb, szerintem odafektetni és fél álomban megszoptatni kevésbé fárasztó, mint teáztatni.

2

2012. nov. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Elvalasztani nem szeretnem csak ezert, mert anyatejet jo ha kap meg. Cumisuveget nem fogadja el, soha nem is fogadta el, se a cumit. Teat, tapszert sose kapott, csak vizet es poharbol. Ez mind az o valasztasa volt, nem az en elveim :)
2012. nov. 19. 09:48
 9/14 anonim ***** válasza:
hát akkor meg törődj bele,hogy még sokáig ez lesz,nem tudok más megoldást javasolni,esetleg nappal adj neki többet adni,olyan,nincs hogy nem ér rá,többször adj neki ha másképp nem megy
2012. nov. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
*enni
2012. nov. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!