Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki kézi mellszívót használ,...

Aki kézi mellszívót használ, az kb.80-100 ml tejet mennyi idő alatt tud leszívni? és fáj a cicije?

Figyelt kérdés
2013. nov. 27. 18:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az elektromos nekem is fájt, a kézi nem. Elektromosnál medela minit használtam ami állítható erősségű, a leggyengébb fokozaton kezdtem, így kevésbé fájt. Én 1 évig használtam, mivel fiam nem volt hajlandó szopizni sajnos, a végére már meg sem érzetem, hozzáedződtem.
2013. nov. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én vagyok selejtes? Vagyis voltam... Nekem rengeteg tejem volt,sokszor csak úgy magától elkezdett spriccelni,állandóan csöpögött,feszült,ha fejni akartam viszont alig jött le 30 ml fél óra alatt,pedig elektromos mellszívóm is volt.
2013. nov. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
nem ez nálam is így van..csöpög belőle eláztatja a pólómat miközben ha fejem alig jön 50 ml...
2013. nov. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!