Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hós mit ehet karácsonykor?

11 hós mit ehet karácsonykor?

Figyelt kérdés
2013. nov. 28. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag bármit, nyilván azok kivételével,amik ebben a korban még tiltottak, de nem sok ilyen van már. Ennyi idős gyerek már nagyon sok mindent ehet.
2013. nov. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindent
2013. nov. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ami van szerintem. Töltött káposztát azért még ne, de lehet semmi baja sem lesz ha megkóstolja....
2013. nov. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Enyém most 11 hós, Karácsonykor már betölti az 1 évet.


Nálunk gesztenyével töltött pulykamell sült almával és krumplipürével szokott lenni a menü délben. Ő is azt fogja enni, mert ezek közül már mindent evett egyébként is.


halat adhatsz neki ( szigorúan szálkamentest).


Mire gondoltál tulajdonképpen? Van valami konkrét menü?

2013. nov. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Töltött káposztát miért ne ehetne? Pont azt akartam írni, hogy azt már simán (vagyis az én fiam ennyi idősen már javába ette), halat is kaphat szerintem. Diót, mákot (bejgli) még nem adnék neki.
2013. nov. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Konkrétan a töltött káposztára gondoltam. Más ami lesz azt már evett.

Sütik?

2013. nov. 29. 07:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!