Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy-masfel eves babak anyukai,...

Egy-masfel eves babak anyukai, mit foztok Karacsonykor, amit a babatok is ehet/megeszik?

Figyelt kérdés
2011. dec. 11. 09:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Töltött husik,mindenféle köret,rántott hal,töltött káposzta,hideg tálak.Ezeket mind szereti,eheti.
2011. dec. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy-másfél éves gyerek mindent ehet, amit a felnöttek, kivéve, ami nagyon ersösen füszeres, csipös, erös.
2011. dec. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Pontosan, én nagyon betartottam mikor mit szabad a gyereknek adni, de 1 éves korától mindenhez amit elötte nem adtam szépen hozzá szoktattam. most 15 hós de mindent eszik. haár töltött káposztát én csak kostoltatásnak adnék neki, nem teljes menüben, és ha én csinálom nagyon füszertelen gomboccal.


de pl töltött hús zöldségköret, krumplipüré, rizs, rántotthús minden. mi amit nem adunk neki, azok ázsia erös ételek, vagy pl spanyol füszeres ételek, de mi eleve elég füszertelenül fözünk, én nem bírom az agyon füszerezett cuccokat. anyósnál leszünk és ö is elég lightosan föz így tuti találok minden nap valamit neki.


amúgy nemrég jöttünk haza az indiai oceánról és ott is találtam neki mindig valamit enni, pl kruplipüré, natorhús mindig volt.

2011. dec. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi valaszokat,tudom,hogy ennyi idos baba elvileg mindent ehet(kiveve nyers hus,nyers tojas...)de azert tettem fel a kerdest,mert az en kisfiam nagyon valogatos(bar ezt nem irtam le,elnezest)es arra gondoltam van itt hasonlo sorstars,akitol vehetnek otleteket,hogy megis milyen etel tetszene a kicsinek is,amit a csalad tobbi tagja is ehet.rantott hust sajnos pl.nem eszi meg...
2011. dec. 11. 10:27
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]


Estelge nézz szét ezen az oldalon.Én eddig amit innen főztem-sütöttem mindent megevett a 15 hós kislányom.Pedig ő is eléggé válogatós.

2011. dec. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nálunk gesztenye leves lesz -ezt 1,5 évesem tápszerel kapja, utána citromos lazac rizzsel, sütiből flódni, amihez vízben főzöm a mákot, dió, így azt is eheti.


nálunk a hal rizzsel nagy kedvenc, ő nem szereti?

2011. dec. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nálunk a következők lesznek karácsonykor:

halászlé

hawai csirke rizzsel

rántott-sült húsok krumplipürével

sült kacsa párolt lila káposztával

marhapöri nokival

harcsapaprikás nokival

saláták

sütik



Ezekből én mindent fogok adni a 19 hósomnak természetesen a halészléből csak kifilézett halat nem szálkásat amúgy nem főzünk fűszeresen!

2011. dec. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek,kulon koszonom a linket,meg fogom nezni!amiket leginkabb szeret:sult krumpli,borso leves,nudli,alma,spagetti uresenbaguette uresen,grissini,mogyoros puki,...:( hat ezert tettem fel a kerdest.hust,zoldseget immel,ammal eszik.azert meg varom az otleteket!Szep Karacsonyt mindenkinek!!!
2011. dec. 11. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!