Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Espumisan és Infacol közt mi...

Espumisan és Infacol közt mi a különbség?

Figyelt kérdés
Két hetes szopis babám nagyon hasfájós, 3 napja kapja az Espumisant, de nem látom, hogy használna. Infacol hatóanyaga elvileg ugyanaz, van értelme kipróbálni? Miben más? (Védőnénim ajánlotta az angol vizet, de csak egy hónapos kortól)
2013. nov. 29. 04:32
 1/8 anonim ***** válasza:
A különbséget nem tudom de az Espumisan nekünk sem használt. Az Infacol jó volt de kell kb 1-2hét mire igazán jó lesz. Mi mellette Mecsek Baby édesköményes teát is adtunk neki, szerintem az is segitett.
2013. nov. 29. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mi Infacol-lal kezdtünk, de egy idő után nem használt, és váltottunk Espumisanra, az jobban bevált.

Angol vizet meg nem lehetett kapni, szóval azt nem kapott.

Amúgy a gyógyszertárban azt mondták, hogy ezeket váltogatni érdemes.

2013. nov. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja, és én sima édesköményt teát főztem neki, azt itta víz helyett.
2013. nov. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekünk az espumisantól csak még rosszabb lett. Váltottunk biogaiára és már az első nap sokkal jobb lett, 3nap után már nem volt pocak fájos sírás.
2013. nov. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Mennyire súlyos a helyzet? Az én kislányom is nagyon hasfájós volt.Minden szopi után min.2-3 órát keservesen sírt,utánna végelgyengülésben elaludt.Espumisan csepp 1 hét 1 doboz nem ért semmit,Biogaia csepp nem ért semmit.Az angol víznek volt minimális hatása.Az lett a vége,hogy másfél hónap után kiderűlt,hogy nem tudja emészteni az anyatejben a cukrot,orvos javaslatára tápszeres lett és utánna semmi baj nem volt.Később is volt néha hasfájás és az angol víz 10 perc után már segített is és még egy kis hastorna. Fektesd a karodra úgy,hogy a csuklód nyomja a kis gyomrát és közben símogasd a hátát.Tornáztasd a pocakját,biciklizés,nyomd a lábát a hasához,hogy meginduljon benne a levegőbuborék.És kitartás.
2013. nov. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, olvastam őket, csak rendesen válaszolni nem volt időm.


Utolsónak: elég súlyos szerintem, szopi után fél órával minimum egy órát keservesen sír, rugdos, erőlködik, befeszül, látszik hogy a hasa fáj nagyon. Ha neked is ilyesmi volt, és ez tényleg a tejcukor, akkor megpróbálom a Colief cseppet, hátha segít. Horror az ára az igaz, de nem akarom emiatt leszoktatni a babám a ciciről és rászoktatni a tápszerre, olyan pici még... hátha van remény.

2013. dec. 2. 12:54
 7/8 anonim válasza:
5-ös vagyok.Nállunk rosszabb volt a helyzet.Minden szopi után 3 órát sírt,pedig nagyon figyeltem,hogy mit eszek de semmi sem segített.Próbálgasd a lehetőségeket hátha találsz valami csodaszert.Tudom,hogy nehéz de próbálj magadra is odafigyelni,étkezni,inni rendesen,nehogy elapadjon a tej.Kitartás,majd jobb lesz.
2013. dec. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Espumisan után most az Infacolt próbáljuk, de tegnap este nyolctól hajnal négyig sírt, csak amíg cicit kapott, addig volt csend. Ilyen durva még nem volt sosem, azért egy 3 hetes babának aludnia kéne, nem nonstop fent lenni és üvölteni 8 órán keresztül.. még 1-2 napot adok az Infacolnak, ha nem lesz jobb, akkor megveszem a horror áras Coliefet.
2013. dec. 4. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!