Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bajban vagyok? Mikor szoktattá...

Bajban vagyok? Mikor szoktattátok át a leesésgátlós ágyra a gyermeketeket?

Figyelt kérdés

Az első lányom,minden probléma nélkül 16 hónaposan került át.

a kicsi 15 hónapos és jövőhéten műtenek, gondoltam megkönnyítem a dolgom, és vettünk neki ágyat, hallani sem akar róla, sír rajta, és megy át a kiságyhoz :(

Ötlet, jótanács?? Vagy hagyjam,majd átszokik később???


2013. nov. 29. 12:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Most ne eröltesd, mert csak egyre rosszabb lesz a helyzet.
2013. nov. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem tudjátok kivenni a rács fokokat?

Nekünk kombi ágyunk van, így elöször a rácsfokok jöttek ki kb 1,5 évesen, majd 2 évesen lekerültek a rácsok is.

2013. nov. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a te lányod is még a kicsiben érzi biztonságban magát. Ne erőltesd szerintem se.

Nálunk is bent volt a leesésgátlós ágy kb. másfél éves kora óta. Talán kétszer-háromszor aludt benne, de jobban szerette a kiságyat. Aztán két éves kora előtt nem sokkal úgy döntött, hogy attól fogva az "nagy" ágyban alszik, így teljesen zökkenőmentesen ment a váltás.

2013. nov. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A fiam 1,5 éves, még eszünkbe sem jutott átszoktatni. Nagyon jókat alszik a kiságyban, nem akar kimászni, miért erőltessem? Te se tedd, mert semmi értelme.
2013. nov. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

enyém 3 éves koráig a kiságyban aludt :) volt leesésgátlós ágya, de nem volt hajlandó megválni a kiságytól, a kis kuckójától :)

kivettünk 3 rácsot, az ágy közepéről, így nem igen esett ki belőle (csak 2x), de ki-be járt kénye kedve szerint :)

2013. nov. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A kisfiam 21 hós és még mindig a kiságyban érzi jól magát... Várunk vele még pár hónapot, amíg szeretne nagyfiús ágyban aludni.
2014. márc. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!