Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos fiam, megégette a...

8 hónapos fiam, megégette a kezét a konvektorral. Ugye hamar rendbe jön neki?

Figyelt kérdés
A forró konvektorra támaszkodva állt fel,az egyik tenyere csupa hólyag lett.A sürgősségin ellátták panthenollal és bekötözték.Holnap megyünk kötés cserére.Nagyon sokat sírt kb 1 órát.Csak az ellátás után nyugodott meg,cicin.Most épp alszik,de időnként fel-fel szipog.Ez nagyon aggaszt.Miért teszi ezt?Illetve ugye hamar rendbe jön?A dr azt mondta h másod fokú égési sérülés.

2013. nov. 29. 19:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Azért sírogat fel, mert fájhat neki. Az is lehet, hogy rosszat álmodik emiatt. Szegény pici.
2013. nov. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
26%
Az en kisfiam egy honapja jart igy, neki szerencsere csak ket ujjat egette meg a konvektor (1 eves), neki is felholyagosodott es nagyon csunya volt. Most egy honap utan halvany piros folt latszik az eges helyen, alig latszik.
2013. nov. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
31%

Rendbe fog jönni és el is fogja felejteni a fájdalmat, mert az emberi agy ilyen. De az esetre emlékezni fog.


De ez milyen durva már, h van olyan szülő, aki nem tesz a forró konvektorhoz egy védőrácsot, mikor járó-mászó baba van a lakásban, hanem inkább megvárja, míg összeég.

2013. nov. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%

De ez milyen durva már, hogy minden kérdésnél van egy rosszindulatú hozzászóló.


Jobbulást a fiacskádnak!

2013. nov. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Velünk pont ez történt,mikor 8 hónapos volt.És nem vagyunk felelőtlenek,ne hallgass az ilyen bunkókra.Mi a mamáéknál voltunk,amúgy nem volt az egész konvektor forró,mert mindkét kezével oda támaszkodott és csak az egyik tenyere égett meg,pont megtalálta azt a kistenyérnyi helyet-és minden 1-2 másodperc alatt történt,ott álltam mellette,csak épp leraktam a kezemből valamit a mellettem lévő asztalra.Nagyon sírt szegénykém,amíg be nem kötötték a kis kezét,de utána már nem ,nagyon jó volt az a krém,amit rákentek,hamar be is gyógyult neki.
2013. nov. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Rendbe jön ne aggódj!!Lányom a forró kandallóra tenyerelt és neki is hólyagos lett a tenyere,ami a legrosszabb hogy az ügyeleten kibökték a puklikat(egyébként fogalmuk sem volt,hogy mit csináljanak vele) és mikor bevittük utána a kórházba kiderült hogy ez volt a legrosszabb lépés.aztán lefertőtlenítették,kapott gyógyszert és 3napig bent voltunk a kórházban,de aztán hamar rendbe jött.Jobbulást!! :)
2013. nov. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
22%

Igen, tudom, h a hozzászólásom sérti a sok felelőtlen szülő lelkiismeretét, hiszen az ő felelősségük a gyerek épsége.


Sértse csak. Ha a sok közül csak észbe kap és csináltat egy rácsot a forró fűtőtest elé, nekem már megérte.

2013. nov. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
45%
nálunk kályha van,nem megoldható a rács körülötte.Akkor most felelőtlen vagyok?vagy minek szültem gyereket?
2013. nov. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Én nem értem, miért nem lehet a veszélyes helyeket elkeríteni. Unokatesóméknál kandalló van, nem is kicsi és körbe van rácsozva. Nálunk is ahogy mászni kezdett a gyerkőc védőrács került a lépcsőhöz, a pincelejáróhoz stb. Mi az hogy nem megoldható?
2013. nov. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt rács...milyen érdekes..semmit nem ért!!!

6os voltam

2013. nov. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!