Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Égési sérülésre mit javasoltok...

Égési sérülésre mit javasoltok? Kisfiam megégette az ujjait, amit Panthenol spray-vel fújtam be, ezen kívül mivel segíthetnék neki hogy ne fájjon annyira?

Figyelt kérdés
(Csak egy pillanatra nem figyeltem és megvan a baj, nagyon sajnálom, lelkiismeret-furdalásom is van, tudom lehet is!!)
2010. febr. 19. 12:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

jajjj..szegényke! :(

betadin az nem jó égésre?

mindjárt megnézem,ha megvan a papírja....!

2010. febr. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Fenistil?
2010. febr. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Aloe First aranyat ér, bár azt elég nehéz rögtön beszerezni!
2010. febr. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

az első vagyok


csak a neogranormonnak a papírját találtam,ami jó kisebb égési sérülés hámosítására,de gondolom attól még fájni fog szegénykének! :(

Szerintem amivel te befújtad,az legalább hűti neki egy kis időre..!

Jobbulást a kisfiadnak!

2010. febr. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Bepanten Plus!
2010. febr. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Sudocrem!! Rá is van írva.
2010. febr. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
51%
Hideg! Vegyél ki a fagyasztóból egy kevés borsót, kukoricát vagy ami van apróbb zöldségféle. Jégkocka is jó, de az kevésbé "hajlékony". Tedd egy kisebb zacskóba és azt tegyétek az ujjára. Ha nagyon hideg lenne tekerd még be ruhazsepibe, és cserélgesd ha felmelegedett.
2010. febr. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

első vagyok


mivel nem találtam a leírását,megnéztem

ez az! [link]

2010. febr. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Aloe First spray tökéletes minden ilyenre, nem is árt, ha van otthon!
2010. febr. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
szia, az én kislányomnak a tenyere égett meg 9 hónapos korában. rohantunk az ügyeletre, ahonnan egyenesen a budapesti bethesda kórházba irányítottak minket. ott semmit nem tettek vele, betadin, és kötés, 2x kötötték át neki, aztán kenni kellett hámosítóval, az a neve, hogy Alsol, és még pár napig betadinnal kellett mosni a kezét. oxikortot javasoltak még. ja, és nurofent fájdalomcsillapításra. nincs ennél szörnyűbb, de ők tudják, hogy mi a jó. egy hét alatt már nyoma sem volt, pedig másodfokú égési sérülése volt. sajnos ez fáj a legjobban. noj
2010. febr. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!