Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vannak itt olyan anyukák,...

Vannak itt olyan anyukák, akik eladják a tejüket? Mennyire volt megelégedve a minőségével, aki vette? Érdemes volt csinálni?

Figyelt kérdés
2013. nov. 30. 14:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
OFF!Lehet hülye kérdés,de nem kell szakszerű bevizsgálás?Vagy fogom,viszem,adom?
2013. nov. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nem vettem volna csak úgy valakitől.Mi tejgyűjtőből kaptuk.Mivel a lányom nem volt hasfájós,így hát teljesen mindegy volt kinek a tejét kapjuk.De ha nem kaptunk volna,nem költöttem volna rá annyit úgy,hogy be sincs vizsgálva.
2013. nov. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én a tejközpontnak adtam három hónapig, előtte kivizsgáltak, a központban beletesztnek egy ph csíkot és ha ok. beveszik.

De ahogy elkezdődött a fogzás nem tudtam adni egy hétig, mert visszatért a kislányom a szopizásra, türelmetlenek voltak és megunták a várakozást. Mostmár tudnám adni megint, de nem csinálom végig újra azt a herce-hurcát a vizsgálatokkal.

Egyébként a három hónap alatt kb. 36 ezret kerestem vele, de mondjuk csak napi 2-3 dl. adtam le, ami az éjszakai szopiból "maradt".

2013. nov. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is anyatejgyűjtőbe adom le a lefejt tejet, így nem tudom, másik kisbaba "mit szól" hozzá. Annyit tudok, hogy az én kislányom nem hasfájós és szépen gyarapszik tőle.

1 liter tejért 1800 Ft-ot fizetnek.

2013. nov. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Kedves Utolsó válaszoló! Hol vagy tejleadó? Leadod az összes felesleges tejedet?
2013. nov. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én először a tejgyűjtő állomásra adtam le (természetesen megcsináltattam az ehhez szükséges vizsgálatokat), majd akadt egy család akinek kellett a tej és áttértünk a háztól-házig tejadásra. Nekem megérte anyagilag. Napi 7-8 dl feleslegem volt és majdnem 10 hónapig csináltam, pedig nem is szopott a kisfiam csak fejtem születése óta. A tb 1800 Ft-ot fizet literéért, így elég sokat kerestem így. :-)
2013. nov. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy anyuka ingyen adja, örökre hálás leszek neki.
2013. nov. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az utolsónak üzenem, hogy talán nálatok is meg kellene próbálni felíratni receptre a gyerekorvossal, így neked továbbra sem kerülne egy filléredbe sem, de a tejadó anyukának kifizetné a tb. Ha érdekelnek a részletek, írj egy privát üzenetet!
2013. dec. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!