Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fischer Price ágyra szerelhető...

Fischer Price ágyra szerelhető forgó játék, amelyik a plafonra vetít is, hogy vagytok megelégedve vele?

Figyelt kérdés
2013. jan. 26. 13:11
 1/10 anonim ***** válasza:

Nagyon cuki, csak sajnos nagyon hamar lemerül az elem benne, és ha jól emlékszem góliáttal megy (vagy bébivel), és nem olcsó az utánpótlás.

Ráadásul ha nem zenél csak forog, akkor ilyen motor hangja van, szóval zúg folyamatosan.

2013. jan. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem szerettem, mert nem lehetett normálisan rögzíteni, a súlya miatt folyamatosan meg volt dőlve,(én kikötöttem, mert úgy biztosabbnak éreztem) több fórumon is olvastam, hogy ez probléma. Legközelebb nem ilyet veszek.
2013. jan. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekünk is ez a probléma.. az elemek, az hogy dől és mivel magasan van a plafon, semmi nem látszik a kis kivetített figurákból. De egyébként a kisfiam imádja. Amikor pelenkázom mindig elkapja a kis mackókat. :)
2013. jan. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem is az volt vele a bajom, hogy nem lehetett normálisan rögzíteni. De a fiamnak nagyon tetszett. Egyáltalán nem bántam meg, hogy megvettem. A mai napig elnézegeti, pedig már 17 hónapos! :)
2013. jan. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

imádtuk a fiammal együtt, a sírást is abbahagyta ha ment és sokszor aludt el rá


tény, hogy labilisnak tünik, ha felteszed, és be is dől

apa jó erősen ráhúzta

nem volt gond


most egy évesen szedtük le, mert már abba csimpaszkodott és féltem, hogy eltörik, de még így se esett le.


azt hiszem rá meg fél éves korhatár van írva


nem volt gond, most szedtük le

2013. jan. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Szerintem nagyon jó. Nekünk nem dőlt sehová,stabil volt. imádjuk
2013. jan. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
És azt kihagytam,hogy a párom átalakította úgy hogy hálózatról működjön,mert egyébként tényleg zabálja az elemeket.
2013. jan. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nagy csalódás.mondjuk úgy kaptuk ajándékba szóval nem az én pénzem bánja. Nekünk is az a gond hogy nem lehet rendesen rögzíteni.a kivetítője nagyon gyenge, és inkább a falra vetít nem a plafonra. A zenék amiket játszik nagyon gagyik,inkább gyászindulók mint babazenék
2013. jan. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nálunk ment a plafonra és a falra is

a zenéje meg altatós jellegű, egyáltalán nem gyászos.


nálunk sokszor a hull a pelyhes ment rajta, télen, nyáron ő még úgyse tudja mikor jön a mikulás :-)


mondom én sajnálom, hogy le kellett venni, pont egy hete


esetleg vegyél használtam, semmi bajuk nincs szerintem

én még nem tudom, hogy eladom e, de nem ezért írtam

2013. jan. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Használtan veszem.
2013. jan. 28. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!