Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most tényleg senki sem H1N1-es...

Most tényleg senki sem H1N1-es, se gyerekek se felnőttek, vagy csak én nem találok ilyen embert?

Figyelt kérdés
Több napja kutakodok olyan emberek után, akik H1N1-esek voltak, de senkit sem találtam, max. csak a valakinek a valakijét és még arról is csak a doki ránézésre mondta hogy biztos az a baja. nem akarom beoltatni magunkat, nem azért mert félek az oltástól, hanem mert csak manipulációnak, megtévesztésnek találom az egészet, de persze féltem a 9 hós babámat is, ezért kutakodtam. Mit gondoltok tényleg nem nagyon vannak H1N1-es betegek a hírek ellenére vagy csak én nem találok? Van itt valaki akinek volt? Honnan tudták hogy az és hogy zajlott?
2009. nov. 21. 21:06
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Anyukáméknál a szomszéd 6 éves kisfiú kapta el. (Pest megye)40 fokos láza volt egy hétig, de mostmár kutyabaja sincs. Pont akkor derült ki, hogy h1n1-es mikor a 8 hónapos babámmal lementem. Kicsit kivert a víz, mert féltettem a fiamat. Másnap haza is jöttünk a biztonság kedvéért. Én beoltattam magamat, sőt a családban is mindenki. Sajnos a fiam kicsi és ezért nem kaphatja meg. De ma pont azt mondák, hogy mutálódott a vírus és nem mindegy, hogy melyik válfaját kapod meg.

2009. nov. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
kösz, hoyg írtál és honnan tudták, hogy h1n1-es?
2009. nov. 21. 21:13
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én sem hallottam senkiről,hogy beteg lett volna,csupán a TV-ből.Én az elejétől fogva manipulációnak tartom,csak azért,hogy a legyártott oltóanyag fogyjon.Minden évben halnak meg influenzában betegek,ebben is.Ebben nincs semmi különös.Most már nem beszélnek Ukrajnáról,mert valaki közzétette,hogy a 44 millió lakoshoz képest az 1 millió influenzás nem sok,és nem is biztos,hogy H1N1 volt.

És vajon mekkora a járvány és hánya halnak meg,ahol nincs is oltóanyag? Vajdaság,Szlováki,Lengeyleország Pl.Vagy egész Európában hányan lettek betegek és haltak meg,

De a legszebb hír számomra a mai bejelentés: A vírus már többfelé mutálódott,és ellene az eddig használatos gyógyszerek is hatástalanok.Akkor mi értelme az oltoanyaggal mérgezni magunkat!Mert minden gyógyszerben van a szervezetre ártalmas anyag.

Okosabb a megelőzésre figyelni:sok C vitamin.,gyümölcs,zöldség,tejtermék stb.

2009. nov. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A háziorvos vett tőlle kenetet. mert nem akart lemenni a láza. Semmire se reagált és aztán a vizsgálat szerint h1n1-s volt. Ki tudja, honnan kapta meg a gyerek?! Én is csak ezt az egy esetet tudom.
2009. nov. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

jó kérdés, még én se találkoztam ilyen emberrel.

:S

én nem is izgulok.ez az egész túlkapás.

2009. nov. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

eddig alakul a semmi...

azért várom a további beszámolókat tényleg nagyon érdekel

2009. nov. 21. 22:46
 7/10 anonim ***** válasza:
Én Szlovákiában élek,Magyarországon dolgozik a párom.Mi se hallottunk még senkit,hogy ez a betegsége lenne.Nem oltatjuk magunkat...mutálódott...
2009. nov. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én sem találkoztam még senkivel!

Na ez nem ide tartozik de leírom a sztorimat!:

Két héttel ezelőtt a férjemmel elkezdtük egymást spanolni, hogy ahol nincsen mindenki beoltva oda nem visszük a 8 hós kislányunkat, mi beoltattuk magunkat. Aztán minden családtagomat lecsekkoltam, de kiderült, hogy van egy kettő aki nincs beoltva. Na nem megyünk sehova, mondtuk. Bírtuk egy hétig. Tegnap megbeszéltem, a legjobb baráti házaspárunkkal/nincsenek beoltva/, hogy felmegyek hozzájuk egyedül addig a férjem itthon marad a gyerekkel, ma meg ő megy fel és én vigyázok a gyerekre.

A vége az lett, hogy mind a hárman felmentünk és még élünk.Sokkal jobban érzem magam, hogy átléptem a saját hülye korlátaimat meg szabályaimat.

Jó nem fogom vinni ezután sem nagy tömegbe a gyereket, de azért olyan emberekhez akik nem betegek, azokhoz igen.

Túl van az egész lihegve, eddig is volt egy csomó ember aki belehalt a sima influenzába is sajna.

2009. nov. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

utolsó:

túl van lihegve az egész???

Nem érzed úgy hogy pont ti lihegitek túl a dolgot?

2009. nov. 22. 12:38
 10/10 anonim ***** válasza:

Én sem találkoztam senkivel még...szerencsére. Nálunk szabolcsban, még influenzás beteg sincs, ahol lakunk. Mi is beoltattuk magunkat, kivéve a 14 hónapos lányunkat.

Szerintem ha valaki elmegy a dokihoz, és elmondja a panaszait, nem küldi el vérvételre, meg semmi kivizsgálásra, igy nem derül ki, h sima influenza volt-e, vagy h1. Talán ha valaki kórházba kerül, ott biztos néznek labort. Azért nem tudjuk, ki volt már h1-es, és ki "sima" beteg.

2009. nov. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!