Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól kezdtetek el gyurmázn...

Mikortól kezdtetek el gyurmázni a gyerkőccel? Főzhető gyurmára gondolok, ami nem ártalmas a szervezetére.

Figyelt kérdés
14 hónaposan még kicsi hozzá?Azért gondoltam rá, mert hátha helyhez tudnám vele kötni. Szeret nagyon maszatolni.

2013. dec. 2. 11:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem már nyugodtan kipróbálhatjátok. Gyanítom, meg akarja majd kóstolni és jóval több előkészülettel és takarítással fog járni, mint ameddig leköti, de addig biztos élvezni fogja.
2013. dec. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mi is kb ennyi idősen kezdtük, só liszt gyurmával.

És szintén ekkor kezdtük el a kézzel való festést, maszatolást.

Igen, ahogy az első írja a ki és elpakolás tovább tart, mint a játék, de szerintem megéri, meg hát az időnkbe belefér.

2013. dec. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor kipróbáljuk. Még nincs 14 hónapos, de nemsokára annyi lesz. elég aktív. Járni már stabilan jár, érdeklődő és a játékai már nem kötik le. Valami újat gondoltam neki. Ez az. Köszi az infókat!
2013. dec. 2. 11:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Màsfél éves volt a fiam, amikor először csinàltam neki gyurmàt. El volt vele egy darabig, de azt hittem nagyobb érdeklődés lesz:)
2013. dec. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
14 hónaposan már bőven adtam a kezébe gyurmát (hagyományos), figyeltem hogy ne egye meg. Szerencsére nem vesz mindent a szájába. Most is van neki kéznél gyurma, gyúrogatja, tépkedi, beleteszi a kisvonatba és tolja, néha beleharap de kiköpi mert rossz íze van. Koszt azt csinál vele, de az a dolgom hogy feltakarítsam :) (17 hónapos). Szerintem simán adj neki, ha elsőre nem is tud majd vele mit kezdeni, pár alkalom után már biztosan.
2013. dec. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
15 hónaposan gyurmázott először, Play-doh van itthon. Van egy nagyobb tesója, látta, jött és gyúrta. A nagynál én is só-liszt gyurmát csináltam először, azzal ismerkedett. Jó program lehet. De biztos meg akarja majd kóstolni.
2013. dec. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!