Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » H1N1 beoltattuk magunkat még...

H1N1 beoltattuk magunkat még a 18 hos babámat is mert a bölcsi miatt inkább legyen, engem nagyon ledöntött, attol lennék ilyen taknyos?

Figyelt kérdés
Alig birok kikelni az ágybol ez a második napja,szinte alig élek,elötte semmi bajom nem volt,és kislányom is kicsit taknyos lett viszont páromnak és anyukámnak semmi baja,rám igy hatott?
2009. nov. 22. 10:08
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
Mástól is hallottam,hogy beteg lett tőle,mivel élő vírust oltanak be a szervezetbe.Valószínű,hogy Te voltál a legkevésbé ellenálló a családban.
2009. nov. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
18 hónapos Babát beoltattátok?!1 éves korig nem szabad.Én így tudom.Hát igen aki eddig nem volt beteg és beoltatta magát,ne csodálkozzon,hogy beteg lesz tőle.Hát sajnálom,hogy így döntöttél,persze nem rosszat akartál ezzel.Mi biztos nem fogjuk beoltatni magunkat.
2009. nov. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A 18 hónapos baba épp fél évvel idősebb, mint az egy éves))))

Én beoltattam magamat és a párom is, nekem csak a karom volt érzékeny 2-3 napig.

Babám 10 hónapos, őt féltettük, azért oltattunk.

2009. nov. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet már eleve lappangott bennetek valami és attól jött elő a nátha, amit sajna az oltás okoz.

Épp a múlt héten mondták hugimnak, hogy nagyon gondolja meg, hogy beoltatja-e magát már így a járványs közepén, mert ha esetleg már találkozott a szervezete a vírussal és lappang benne, vagy a két hét hatóidő alatt kapja el, sokkal jobban megszenvedi az oltást.

Jobbulást Nektek.

2009. nov. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
10:46-os vagyok!Mekkora lüke vagyok,hogy tudtam így elszámolni!Hát bocsánat a tévedésért,jót nevettem magamon!:))))))
2009. nov. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sógorom főnöke is így járt. Beoltatta magát és most 39 fokos lázzal nyomja otthon az ágyat. :(
2009. nov. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi is beoltattuk magunkat, eddig semmi gond, a babám 3,5 hós(őt nem).
2009. nov. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
én is elleneztem,de végül a doki néni meggyözött,6 hos babáknál idösebbeket már be lehet oltatni ,itt debrecenbe mondta egy dr barátunk,aki csecsemöorvos a klinikán,ezért is oltattam be 1,5 éves babámat,mert nem akarok vele ithon ülni egész télen,és állitolag szilveszterre fog a virus tetözni,bár már nem tudom mit lehet elhinni ebböl az egészböl.
2009. nov. 23. 07:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!