Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos kisbabának tényleg...

8 hónapos kisbabának tényleg felesleges karácsonyra ajándékot venni? Arra gondoltam, ha ajándékot nem is, de valami szép ruhácskát csak kellene. Vélemények?

Figyelt kérdés
2013. dec. 3. 06:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
71%
Pénz miatt nem kap a baba karácsonyi ajándékot?! Hihetetlen! Enyém tavaly karácsonykor 3 hónapos volt és kapott ajándékot. Nem a pénzhiány miatt, de olyat, ami nem került pénzbe, mert én hímeztem a ruhácskájára olyan logót, ami apa kedvenc csapatáé. Így jeleztem, hogy bizony van már "meze" a gyereknek, viheti szurkolni :) Pénzembe nem került (egy meglévő ruhácskára hímeztem), viszont időmbe igen! :) Apa is örült, babának is volt a fa alatt csomagocskája. Szerintem ez nem pénz kérdése. És mivel már 3-an voltunk azon a karácsonyon, ezért 3 csomag lapult a fa alatt! Szerintem ez így természetes.
2013. dec. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
En sose ertettem, miert ne kene. A legtobb karacsonyra nem emlekszem, fogalmam sincs, mit kaptam pl 5 eve. Ilyen alapon ne is ajandekozzunk egyaltalan. A baba a csalad resze, es szamomra igazsagtalan lenne, ha nem kapna semmit. Nem az a lenyeg, hogy fog-e emlekezni, hanem az elmeny. Meg akkor is, ha olyan kicsi, hogy ki se tudja bontani. Oda lehet neki adni, vagy meg lehet mutatni, hogy nezze meg, ezekbol is tanul, annyit felfog, hogy ma valami mas.
2013. dec. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A 3 hónapos kisfiam is kapott mindenkitől ajándékot.
2013. dec. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!