Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » BG Logistics létező cég?

BG Logistics létező cég?

Figyelt kérdés
facebookon is jelen vannak, azért ebbe a kategóriába írtam mert ott babákkal foglalkoznak
2013. dec. 3. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, létező cég.

Csak éppen szállítmányozással foglalkoznak.

2013. dec. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Éppenséggel se a céginfóba és se sehol nem tud róluk senki semmit sem!


Szerintem egy hatalmas kamu ez az egész szépségverseny is. Nevezési díjat kértek, amiről állítólag lesz számla és nevezési ajándék és oklevél. Kérdem én hol van? Közel 100 ember befizette a 800 Ft-ot, mire lett fordítva a nevezési díj??? Miért lett már sokadszorra is változtatva a verseny feltételein, mikor a szabályzat nem csak a versenyzőre, de a szervezőre is vonatkozik?? Úgy büdös az egész ahogy van.


Kénye kedve szerint úgy beszél az emberekkel, mint a rühes kutyákkal, azt tiltja el a versenytől akihez éppen kedve van. Ha bárki bármit kérdez, az már követelőzésnek számít, még érdeklődni sem lehet!


Ani mama már többek szemét is szúrta, összesen már 10-en vagyunk, akik rendőrségi feljelentést fontolgatnak az oldal és az üzemeltető iránt. Bankszámlaszám név van! Csoportos átverésért nagyon sokat fog kapni!

2013. dec. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
2014. jan. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!