Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használtan kapott bébijátékoka...

Használtan kapott bébijátékokat hogy fertőtlenítitek?

Figyelt kérdés
A sima műanyagok mennek a mosogatógépbe, utána Chicco folyadékba ázni, a plüssök mosógépbe, de a többi? Ami egyiket se bírná? Pl. a felhúzós elemes zenélős plüss?
2013. dec. 4. 12:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen felesleges fertötleníteni!!! HA olyan helyröl kapod, ahol annyira koszosak, akkor dobd ki, ha meg normális család, akkor nem kell vele semmit csinálni.
2013. dec. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tiszta családban is lehetnek bacik... 3 hetes babával nem kockáztatnék, gyenge még az immunrendszere.
2013. dec. 4. 12:54
 3/8 anonim ***** válasza:
De találkoznia kell vele. Mellesleg az olyan, mint zenélő felhúzós plüss nem kerül a közelébe, mert valahova gondolom fellógatod. Nedves domestosos kefével átsikálhatod, de ennyi.
2013. dec. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A műanyag elemes, zenélő dolgokat esetleg áttörölheted fertőtlenítő kendővel, a plüssökre nekem sincs ötletem.
2013. dec. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Mire akkora lesz, hogy magától megfogdossa/szájába vegye ezeket, addigra már erősebb lesz az immunrendszere, nem kell, hogy agyon legyenek fertőtlenítve... addig meg ne dugdosd a szájába... de gondolom ezt nem is tervezted :)
2013. dec. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
allergolúgus szerint plüsst mélyhűtőbe téve fertőtlenítheted, ezt néhány havonta kell csinálni
2013. dec. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. dec. 4. 13:27
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a nem mosható játékokkal azt csináltam, hogy magas nyomáson kigőzöltem őket. Szerintem ez bővel elég, egyébként tényleg kell hogy találkozzon a baba néhány bacival, különben nagyon gyenge marad az immunrendszere.
2013. dec. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!