Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ekcémára/atópiás dermatitszre...

Ekcémára/atópiás dermatitszre milyen homeopátiás kenőcsöt javasoltok ami bevált?

Figyelt kérdés
2009. nov. 22. 15:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia.Mi igazából nem homeopátiás kenőcsöt használunk,hanem a gyógyszertári A vitaminos testápolót vagy Babe testápolót.Nekünk mind kettő bevált.Fürdetőből pedig baba tusfürdőt.De ha fellángol,akkor csak az elocommal összekevert gyógyszertári kenőcs segít csak:( Mióta szenvedtek ekcémával?Mi 1.5 hónapja:( Most 4hós 1 hetes.Én már a mosóport lecseréltem mosódióra,öblítőt nem használok,és mindenféle tejterméket kerülök.
2009. nov. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
NEm homeopátiás (olyat nem tudok), de Linola Fett, Babe athópiás bőrre való tusfürdő, bioptron lámpa.
2009. nov. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindkettőtöknek! Egy éve szenvedünk atópiás dermatitisszel, azt hitték tejallergia, de nem az. Advantan kenőcsőt kaptunk rá, ami szteroidos, de szeretnék inkább valami homeopátiásat. A Halicar-t dicsérték többen, de pont ezen az oldalon olvastam, hogy állítólag nem lehet már kapni.
2009. nov. 22. 17:53
 4/12 anonim ***** válasza:
Halicar krém vagy kenőcs. Sokan dicsérik, nekünk nem vált be, igaz csak pár napig használtam. Homeopátiás.
2009. nov. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, valóban nem lehetett egy ideig kapni, de már lehet.
2009. nov. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszön szépen Neked is!
2009. nov. 22. 18:36
 7/12 anonim ***** válasza:
Szia.Első vagyok.Kiderült mire allergiás a kicsi?
2009. nov. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem derült ki mire allergiás. 1 éves korában csinálták a vérvételt, az nem mutatta ki a tejallergiát, de a bőrgyógyász azt mondta hogy ettől még nem zárható ki, tehát továbbra sem ehet tejtermékeket sajnos. De már az elején eltiltott a tejtermékektől, és be is tartottuk, mégis tele volt foltokkal, de nem csinálnak másik vizsgálatot. Mostanában szép a bőre (lekopogom...), csak pár piros pötty van a lába szárán, ami hol előjön, hol eltűnik, de nem teljesen.
2009. nov. 22. 20:04
 9/12 anonim ***** válasza:
Köszönöm a válaszod.Nekem is azt mondta a dokinő,hogy 2 éves kor alatt nem mutatja ki mire allergiás a vizsgálat:(Mi is csak találgatunk,de azt mondják csecsemők főleg tejérzékenyek szoktak lenni.Rem.kinövi,mert ezzel is vigasztalnak.Megkérhetnélek,hogy leírj nekem egy pár ételt és sütit ami ehető,mert még szoptatok így most én vok diétán:):S:(
2009. nov. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Amikor a kisfiamnál előjöttek a foltok, akkor ő már nem szopizott sajnos, úgyhogy azt nem tudom mennyire szigorú diétát kell tartanod. De most hogy ő már sok mindent ehet (15 hónapos lesz nemsokára) mindennek nézem a csomagolását és a címkéket hogy mi van benne. A legtöbb kekszben, édességben van tejpor, de egy-két piskótás sütiben nincs (bár hogy mennyi mesterséges anyag van bennük, azt nem tudom). Szalámikban is van sajnos. A múltkor volt itt egy kérdés hogy milyen szalámit ehet tejérzékeny baba:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

Egyébként én is úgy hallottam hogy a legtöbb esetben kinövik a babák az ilyen allergiákat.

2009. nov. 22. 21:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!