Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik elvedet-fogadalmadat...

Melyik elvedet-fogadalmadat adtad fel kinodban, mikor már nem tudtál a problémáddal mit kezdeni?

Figyelt kérdés
pl sokan megfogadják,hogy nem veszik a babát az ágyukba maguk mellé..stb-de mást is irhattok.
2013. dec. 5. 11:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kb mindet :) kiveve pont azt az egyet, amit peldanak felhoztal.
2013. dec. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én nem akartam a babát magunkhoz venni aludni, de nála is így alakult, ahogy az elsőnél is. Pont azért nem akartam, mert tudom milyen nehéz kiszoktatni.
2013. dec. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
azt, hogy nem adok cumit a szájukba :)
2013. dec. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Cumi használat és mellettünk alvás. Még csak két és fél hónapos, de valahogy nagyon szeretném visszaszoktatni éjszakára a kiságyba. Nap közben ott alszik. Félek előre :(
2013. dec. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%
Egyiket sem. Max atalakitom azt ami nem megy. A cumihoz, hogy ne legyen es, hogy mindenki a sajat agyaban aludjon ragaszkodok ebbol nem engedek. A tobbin meg alakitom,ugy,hogy mindenkinek jo legyen. Mondjuk a nagyikkal van tobb priblemam mint a ket gyerekkel.
2013. dec. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

elsőnél cumihasználat,másodiknál rájöttem könnyebb cumiról leszoktatni,tehát már nem volt elvem ezzel kapcsolatban

egyedül alvás elsőnél aludt ő már mindenhogyan csak mi ágyunkba nem és mai napig nem alszik el csak este egyedül majdnem 5 éves és délután simogatni kell

másodiknál kezdetekkor nem kapkodom ki é hagytam sírni,és csak odamegyek megnyugtatni ha szükséges,már elalszik magától ha fáradt

hisztikezelés nagyon jól ment míg nem költöztünk oda szükségből szüleimhez na akkortól muszáj voltam megengedni amit előtte nem

2013. dec. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"Nem veszem az ágyamba" - szerintem ez klasszikus. :) Jókat tudok mosolyogni azokon a kismamákon, akiknél még kint sincs a gyerek, de rendkívül rossz véleménnyel vannak azokról, akik maguk közé veszik a babát, és "már most tudják", hogy náluk ilyen aztán soha, semmi körülmények között nem fordul majd elő. Aha.

De volt még pár, pl. hogy az én gyerekem nem lesz hisztis, mert egyrészt megnevelem, másrészt meg fogok tudni az értelmére hatni. Hát ez se jött be, a dackorszak kegyetlen hisztikkel volt tarkítva.

A második gyerekemnél már jóval kevesebb elvem volt, mégis sikerült megdőlnie egynek: hogy csak kivételes alkalmakkor kaphat gyümölcslevet, mert szomjoltásra a víz való. Sajnos miután napok teltek el úgy, hogy a gyerek nem ivott semmit, ezt is fel kellett adnom, azóta vízzel hígított gyümölcslevet kap. Tudom, nem jó, de inkább ezt, mint hogy megbetegedjen a veséje.

2013. dec. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Megdőlt: Szomjoltásra csak vizet ihat.

Nem hajlandó meginni a vizet, inkább nem iszik.

Gyerek teát iszik. (14 hónapos)

2013. dec. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Első gyereknél minden elvemet követtem, a másodiknál mindet feladtam:)
2013. dec. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Egy elvem volt/van, mégpedig az, hogy az utcán nem veszem ki a babakocsiból. Akárhogy ordít, a kocsiban marad, mert nem akarom hozzászokatni, hogy ölben viszem, és közben tolom az üres kocsit. Többnyire sikerült is betartanom, talán 1x-2x kellett kivennem (ez még belefér, a lényeg, hogy ne szokjon rá). Mostmár, hogy jár, ha nyűglődik kiveszem, sétál egyedül, elfárad, és ő maga kéreszkedik vissza a kocsiba.

Egyébként velem alszik, vagyis mikor apa elmegy hajnalban, ő erre mindig felkel, és ilyenkor átteszem magam mellé, és így alszunk reggelig. Nem voltam a "nem vesszük a babát a ágyunkba" elv ellen soha. Én úgy vagyok vele, hogy mindegy, hogy hol, mikor, kivel, csak aludjunk. Az sem állapot, hogy egész éjszaka a kiságy mellett állok, és nem alszik sem ő, sem én (sem apa).

2013. dec. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!