Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is meg van ma kergülve...

Másnak is meg van ma kergülve a gyerkőc?

Figyelt kérdés
11 hónaposom egész nap tiszta izgága, mintha ő sem tudná mit akar. Nyújtja a kezét, hogy vegyem fel aztán meg eltol magától, ha lerakom elkezd sírni és már megint nyújtózik. Kér valamit aztán ha megkapja mégsem kell eldobja. Mindent szétdobál, csapkod. Nyávog, hogy álmos , amikor altatni próbálom akkor meg mégsem és elmászik. Folyamatosan nyekereg mintha semmi nem lenne jó. Még nem volt ilyen lehet, hogy az időjárás miatt? Másnak is ilyen ma?
2013. dec. 6. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:
ugyanez megy nálunk is, én is az időjárásra gondolok
2013. dec. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A lányom a fejét veri a padlóba, direkt. :D
2013. dec. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én 5 hónaposom is borzasztó nyűgös, de szerintem nálunk betegség és fog is bejátszik.
2013. dec. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
HUh látom nem csak nekünk volt kemény a tegnapi nap ami még mára is áthúzódott kicsit. De legalább az éjszaka nyugodt volt. Mindenkinek szép estét, utolsó nálatok jobbulást!
2013. dec. 7. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!