Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek nagyon cici függő volt...

Akinek nagyon cici függő volt a gyerkőc, cicin aludt el mikorra sikerült elhagyni? Le kellett valahogy szoktatni vagy magától ment?

Figyelt kérdés
2013. nov. 15. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:

2 éves volt amikor azt mondtam neki, hogy nincs cici elvitte a cica.

ha mégis valahogy rácuppant, elkezdtem nevetni és mondtam neki hogy csikis

egyszer csak már nem is kellett neki

2013. nov. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mennyi idős a tiéd?
2013. nov. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
10 hónapos ezek szerint még van időm:-P
2013. nov. 15. 18:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettő 1 évesen magától szokott le a cicin elalvásról. A nagyobbik ezzel együtt a cicit is elhagyta, a kicsit még szoptattam fél évig, de már nem azon aludt el.
2013. nov. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
20 honaposan valasztottam el, addog cicifuggo volt es azon aludt el es kozben is sokat szopizott. Nem volt semmi problema, nagyon konnyen elaludt utana anelkul. En is attol feltem, hogy mi lesz, de en stresszeltem csak emiatt:)
2013. nov. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Remélem nálunk sem lesz nagyon nehéz mert most annyira szereti, hogy úgy tűnik sose fogja elhagyni:-)
2013. nov. 18. 11:19
 7/7 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, igen, nálunk is így nézett ki a dolog, azt hittem, soha nem tudom majd elválasztani, meg hogy fog majd elaludni, ha még másfél évesen is cicin aludt el és éjjel is ébredt. Volt, mikor csak kipróbálás szinten bekentem citrommal a mellem és simán szopizott úgy is:) Azóta nagyon szereti a citromot:))) Elhatározás kellett igazából, mert hosszabb szoptatásnál az anyát jobban megviseli az elválasztás. Tehát, ha meg akarsz majd állni, hiába cicifüggő meg azon alszik, stb., el kell magad határozni, onnantól könnyű dolgod lesz, mert egy idősebb gyerek már nem igényli igazából. 10 hónaposan szerintem nehezebb elválasztani, mint pl. az én esetemben 20 hónaposan.
2013. nov. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!