Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden nap tiszta ruhát adsz...

Minden nap tiszta ruhát adsz a babádra?

Figyelt kérdés

Az egészsége érdekében megtennéd, hogy egy héten 2x adsz rá tiszta ruhát?

Ez a kérdés ihletett:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Kösz a válaszokat.


2013. dec. 6. 17:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Minden nap fürdetjük és minden nap tiszta ruhát kap, nálunk ez alap. Azért nem tartom koszosan, hogy "erősebb legyen az immunrendszere". Ennyi erővel döngölt földön is alhatnánk és ehetnénk a sarokba dobott fazékból is, mint a falusi kutyák. Mégis vannak az embernek igényei, szerintem.
2013. dec. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Minden nap tiszta ruhát adok rá.
2013. dec. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

Nem, az kérlek teljesen felesleges!Úgyis összemajszolja, néha lehányja.A ruhácskára száradt foltok mellesleg rendkívül praktikusak.Egyrészt a ruha mintájaként szolgálnak, másrészt a foltokból kitűnően lehet következtetni arra, mit evett pár napja a baba, tehát a ruhán a heti étrend is fellelhető.

Sőt, az edényeket, pl cumisüveget sem mossuk el, tiszta vízpazarlás.Minek mossam ki, ha úgyis mindig csak tej kerül bele?

2013. dec. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Látom, nem értitek a viccet. :)
2013. dec. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Naponta 5x öltöztetem át. Engem zavar ha bukik, és utánna savanyú szagú a ruhája.
2013. dec. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
igen, minden nap.
2013. dec. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Reggel-este tiszta ruhát kap, minden nap.
2013. dec. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Minden nap tiszta ruhát adok a babámra, éjszakára viszont ráadom ugyanazt a rugit akár 2-3szor (természetesen csak akkor ha nincs éjjel pisi-kaki baleset), bodyt viszont mindig frissen adok az éjjeli rugi alá. A hálózsákját hetente cserélem.
2013. dec. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8 hós a kisfiam és reggel este tiszta ruhát kap. Ha leeszi, leissza, bukik, csere van. Én nem spórolok. Nem szeretem ha koszos ruhában van. Koszt meg szed össze a lakásban hiába takaritok rendesen. :)
2013. dec. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!