Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg nagy baj, ha használt,...

Tényleg nagy baj, ha használt, de jó állapotú cipőt adok rá? Másfél éves.

Figyelt kérdés
2009. nov. 22. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Még nem vagyok szülő, de miért lenne baj?

Ebben a korban gyorsan kinövik, el se kopik, viszont arany árban mérik, és gazdasági válság van.

Szerintem nem baj!

2009. nov. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hugom az általam kinőtt cipőket hordta, semmi baja nincs a lábának. Én is sokat örököltem uncsitesóktól,és én sem vagyok csámpás.
2009. nov. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem csámpás,félretaposott,és belül is tiszta,nyugodtan adhatod rá.
2009. nov. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az en velemenyem nem egyezik a leirtakkal. a babanak ilyen korban veglegesitodik a labboltozata, mivel mindenkinek mas es mas egy hasznalt ciponek a talpat egy masik baba mar mas mintara "taposta ki" -nem azt mondom, hogy szettaposta-.ilyen korban a babadnak nagyon fontos, hogy jol tartsa a bokajat is a cipo, de ha azt mas hasznalta kkor mas alakja van mar es nem a te babad alakitja ki a sajta labara. tudom, hogy nem egyszeru de ilyan korban tenyleg jobb uj cipot adni a babanak. ezeket a velemenyem(kisbabas anyuka) es szaktudasom alapgjan tanacsolom (orvos a vegzettsegem)neked, te dontod el, mit talalsz helyesnek. udv
2009. nov. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, én is ezen aggódom, sok uncsitesó van akiktől örököljük a cipőket.

Mondjuk ami miatt ráadom, hogy 1 nap kb fél-1 órát járkál benne, a többit mezítláb otthon. Amikor kicsi voltam én is a nővéremét hordtam. Akkoriban főleg nem volt ilyenre pénz, minden gyereknek új cipő.

2009. nov. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!