Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babalátogatóba milyen ajándéko...

Babalátogatóba milyen ajándékot vigyünk?

Figyelt kérdés
Januárban születik sógornőmék kislánya, és tanácstalan vagyok mit vigyünk. Lehet hogy keresztszülők leszünk, de ez még nem biztos, még nem döntötték el. Tavaly a kislányom játszószőnyeget kapott tőlük, keresztszülei. 10000ft értékben segítenétek valami ötletes és hasznos ajándékot találni.
2013. dec. 7. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem kérdezd meg őket, mire lenne a legnagyobb szükségük.
2013. dec. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%

Nem nem vagyok annak a híve,hogy megkérdezzük nekem az nagyon furcsa.

Én pelenka tortát vinni, pelenka mindig kell.

2013. dec. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem beszéljétek meg, hogy mire van szükségük még a baba körül (ne legyen duplikátum) vagy milyen nagyobb felszereléshez járulhattok hozzá. Ha meg végképp nincs ötlet, vegyetek ajándékutalványt.
2013. dec. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Jégtánc ***** válasza:
Mi anno Brendonos vásárlási utalványt kaptunk ajándékba a sógornőméktől mert ők sem tudták hogy mit vegyenek.
2013. dec. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mivel neked is van kislànyod, tudnod kellene milyen dolgoknak örülnének. De irok néhàny dolgot, hátha segitek vele. Hálózsák, babatakaró ami maxi cosiba való, bélelt meleg kissapka, kesztyű, babaoverall, kéz-láblenyomat készitő, jó minőségű textilpelus ( mindenre használható) baba fotóalbum, rugdalózó, hosszú újjú body, meggymag párna, játék, baba törölköző, ágyneműhuzat garnitúra.
2013. dec. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 adriennjeni ***** válasza:
A pelussal nem nyúlhatsz mellé, nekem 2és fél hónapos kislányom van, nagyon örültem, hogy a sok kiadás után van plusz pelusom. Ha egy mérettel nagyobb ruhát veszel annak is fognak örülni, nekem is jó, hogy egyel kevesebbet kell majd vennem. :) A pelus mellé vehetsz popsitörlőt, csörgőt stb. Attól függ mennyit szánsz rá! Én vettem magamnak Aventes kezdő cumisüvegszettet, jó ajándék az is, ha csak magában adod is. Ez 10000ft volt.
2013. dec. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen kérdezd meg, minek örülnének, mert semmiből nem kell dupla,se bundazsákból, se ruhákból és fölösleges pakolgatni a sok cumisüveget is...persze a pelus, popsitörlő mindig jó ajándék, de akkor kérdezd meg, milyet használna, és vegyél nagyobb méretet. De az is lehet, hogy a pénznek örülnének, mert pl belepótolva egy szebb babakocsit vehetnének vagy ilyesmi. Ebben semmi ciki nincs, de az utalványt nem nagyon szeretem.
2013. dec. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!