Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babátokat mennyit...

3 hónapos babátokat mennyit hagyjátok egyedül ismerkedni a világgal, és mennyit játszatok vele, és mit? Mennyit alszik egy nap? Hányszor szopizik? Mekkorák vagytok?

Figyelt kérdés
2009. nov. 23. 10:58
 1/4 anonim ***** válasza:
A kislányom 3,5 hónapos egyedül szinte semennyit nem hagyom, mert nem szeret egyedül lenni, eljátszik magának ha ott sertepertélek körülötte, szinte egész nap játszunk vele, apa, anya, nagyszülők, ritkán unatkozik a kis drágám, szereti ha bohóckodunk, grimaszolunk neki, mindent szeret megfogdosni, nézelődni és a játszószőnyegében játszani, 6,82 dkg és 61 cm, anyatejes, én első pertől igény szerint szoptatom de általában 3 óránként eszik:)
2009. nov. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

3,5 hónaposak vagyunk mi is. Egyedül ismerkedni? Úgy érted hogy magára hagyni? Sosem. Mindig velem van, de tudom, hogy néha hagyni kell egyedül játszani, nem pörgök körülötte állandóan. Beteszem hintájába, teszek oda 1-2 játékot és el van úgy fél órát. Néha hozzászólok, de nagyon jól eljátszik egyedül is. Ez napi 2szer van. Amúgy szoktunk zenét hallgatni (Nelly furtado a kedvenc:)), táncolni, képeket nézegetni, csörgőzni.

4-szer szopizik és kétszer kap tápikát, mert kevés a tejem. Szép nagy baba, 7300 gramm és 63 centi:) És a tied?

2009. nov. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
jah, a napi alvás nagyon változó. Általában délelőtt alszik 40 percet a reggeli ébredés után, majd babakocsiban 1 órát sétáláskor és néha még alszik olyan 5 körül is fél órácskát. Elég keveset alszik sajna. De az éjszakát este 8tól, reggel 5-6ig végigalussza.
2009. nov. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

NEm jól irtam, nem hagyom egyedül sosem. Csak úgy hoyg ott van mellettem és egyedül nézelődik, játszik, beszélget. MI holnap megyünk védőnőhöz de kb 5,5 kg vagyunk és 62-63 cm. Mostanában leginkább az emberekkel és a két kis kezével van el. Kezd tudatosan fogni azt hiszem. MI délelőtt sokat alszunk. Ez azt jelenti hogy reggeli szopi után 5-6 vagy visszalaszik vgay nem, de akkor is csak max 1 órát van fent alszik a következő szopiig. Ez van a következő szopi után is. Na délután mér csak fél órát alszik ha alszik egyeltalán. 8 körül van fürdés majd szopi és alvás reggelig. MOstanában ez 5-6-ot jelent

2009. nov. 23. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!