Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miota megvan a babám (4honapos...

Miota megvan a babám (4honapos) ugy érzem egyedül vagyok, a férjem egész nap dolgozik és a régi "barátnök" akik a koléganöim voltak már elmaradoznak, mit tegyek? Jo lenne ismerkedni babás anyukákkal, pécsen.

Figyelt kérdés
A terhességem 3.honapja ota ithon vagyok egyedül és eleinte csak csak jöttek a koléganök meg én is mentem de ahogy nött a poci és pont jo meleg volt igy én nem nagyon mentem sehová ök meg mindig dolgoztak meg család is van,aztán meglett a fiam egyszer egyszer eljöttek aztán már csak hivtuk egymást most meg már ha én nem keresem öket ök sem jelentkeznek.Szeretnék ismerkedni PÉCSI anyukákkal,kismamákkal akik hasonlo cipőben vannak.
2009. jan. 20. 12:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Sétálás közben nem szoktál találkozni kismamákkal? Csinélj programot. Babaúszás, ringató stb. Ott találsz más kismamákat is.
2009. jan. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon ismerős! Az én barátnőim is a kolléganőim (voltak), de még a terhesség alatt csak-csak érdeklődtek, de mióta megszültem van olyan, aki még csak fel sem hívott, a babára sem kíváncsi. Pedig egyedülálló. Sok mindenkitől hallottam már ezt, igen, elkopnak a barátok. De jönnek újak, például kisgyerekes anyukák. Nekem is így változott meg a baráti köröm.Ha van a környezetedben ilyen, akkor ismerkedj. A baba mindig közös téma, amit a régi barátok, főleg ha nincs gyerekük lehet egy idő után unalmasnak is tartanának. Szóval fel a fejjel!

A babaúszás is jó alkalom az ismerkedésre.

Minden jót!

2009. jan. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De hol és hogyan ismerkedjek kisgyerekes anyukákkal?Az utcán ha látok is 1-2öt mert többet nem nem mehetek oda ismeretlenül,vagy hogyan gondoljátok?A babauszás nem nekünk valo,a fiam nem szereti a vizet.Ti hogy ismerkedtetek?
2009. jan. 20. 12:52
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Van Pécsett ringató, állítólag nagyon jó. Egy pécsi barátnőm is jár a 6 hónapos kisfiával. Menj el oda, ott van lehetőség ismerkedésre.

De beszélgethetsz anyukákkal séta közben is, miért ne? Én egy kisbabás anyukával nemrég a DM-ben, pelusvásárlás közben ismerkedtem össze. Ő is ott válogatott, nála volt a babája, megdicsértem, milyen szép baba, s már indult is a társalgás. Séta közben is nyugodtan ismerkedj! Indulj ki magadból: neked jól esne, ha valaki megszólítana? Lehet, hogy a szembejövő kismamának pont ugyanolyan gondjai vannak, mint neked. Bátran kezdeményezz!

Szoktad vinni a picit védőnőhöz, vagy oltásra? Ha nem házhoz jönnek, hanem te viszed a babádat, ott is garantáltan összefutsz más anyukákkal. Légy nyitott, előb-utóbb találkozol olyanokkal, akikkel jól érezheted magad.

2009. jan. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Voltatok már babaúszáson? Elsőre majd minden baba sír. Aztán imádják! nekem az ismerőseim közt szerencsére sok a kismama, így nem vagyok egyedül. De a neten is van sok fórum, szerintem még pécsi is, nézz körül pl a nők lapja café-n. Persze én se úgy gondoltam, hogy az utcán odamész valakihez. Vagy a védőnőnél a tanácsadóban is lehet ismerkedni. Bátran, senki nem fog elzavarni, ha hozzászólsz!:-)
2009. jan. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hol van pőécsen ringato és mi az,mit csinálnak ott a babák?Esetleg tud valaki babauszást pécsen hol és mennyibe kerül?
2009. jan. 20. 13:04
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A ringató egy zenés foglalkozás piciknek. Nem tudom a címet, de ha beütöd a keresőbe, hogy ringató, kidob sok infót. Valószínűleg a pécsi helyszínt is.
2009. jan. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Megnéztem neked: Ifjúsági Ház (Nagy Lajos Kir. út 13.)csütörtökönként 9.00-9.30, ill. 9.40-10.10 ; Apáczai Nevelési Központ (Apáczai körtér 1.) keddenként 10.30-11.00 ill. 11.10-11.40 ; Módszertani Bölcsöde (Budai Nagy Antal u. 3.) hétfőnként 10.30-11.00
2009. jan. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szia. Ugyanez a helyzet velem is. Az én babám még kisebb 6 hetes, vele még nem nagyon tudok menni sehova sajnos, de én is tervezem babaúszásra vinni, és a ringató is jól hangzik. Amúgy én Pécstől nem messze élek.
2009. jan. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

szia én is pécsi vagyok. 5 hónapos a babám. ha gondolod, írj privát emailt. melyik utcában laksz? mi a foglalkozásod, stb...

ha estleg kiderülne, hogy közel lakunk egymáshoz, sétáltathatjuk együtt a babáinkat:)

2009. jan. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!