Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tojásrántottát kizárólag a...

Tojásrántottát kizárólag a tojás sárgájából adhatok 11 hónapos babámnak?

Figyelt kérdés
A párom ma azt enne, és ha lehet készítenék külön a picinek is hagymával. Szabad? Ha igen, akkor ehet belőle bátran ugye?
2009. nov. 23. 11:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon durva lenne egy 11 hónaposnak, főleg hagymával... Inkább főzz neki egyet.
2009. nov. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én kihagynám a hagymát (puffaszt és elég megterhelő étel) és nagyon kevés olajat tennék alá.
2009. nov. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De hiszen hagymát már sokszor evett. Meg lényegében már azt eszi amit mi ezért gondoltam rá. köszi
2009. nov. 23. 11:36
 4/8 anonim ***** válasza:
A tojásfehérjét 1 éves kortól javasolják.Kisfiam 1 hét múlva lesz 1 és adtam neki bundás kenyeret.Megpróbálhatod csak nem egyen egyszerre sokat és jól süsd meg a tojást.
2009. nov. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A kisfiam Imádja a hagymát.Nyersen,főzve,sütve,rántva!!!Én még ugyan nem adtam neki tolyas sárgáját,de ha jól tudom egy éves kor körül el lehet kezdeni .Majd mi is kipróbáljuk!
2009. nov. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pfff... Akkor minek kérdezed. Azért szép, hogy 11 hónaposan a ti kajátokon él egy baba. Csak nehogy pár év múlva megbánd a dolgot.
2009. nov. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ezzel mi a gond? Miért bánnám meg? krumplipürét sülthússal például miért nem ehet? Tényleg kíváncsi vagyok a véleményedre. Az az igazság, hogy már hiába főztem neki külön, nem ette meg. Persze még nem evett káposztát, babot, meg ilyen durvább kajákat, de például egy borsófőzelék, vagy egy rakott karfiol miért baj? Akkor véleményed szerint mit kéne neki adnom? A napi 600ml tápszer ezek mellett megvan, tízóraira általában 3 gyümölcsöt megeszik, szóval nem értem mi a gond. Meg egy lassan 1 éves gyerek miért ne ehetné azt amit mi?
2009. nov. 23. 12:25
 8/8 A kérdező kommentje:
Miért nem válaszolsz? Csak a szád volt nagy, mi? Csak jó volt lehurrogni és lenézni mást ugye? Szánalmas vagy de komolyan.
2009. nov. 23. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!