Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen módszerrel sikerült...

Milyen módszerrel sikerült lefogynotok? A mozgás nélkül, vagy mellett mit használtatok? Táplálék kiegészítőket?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi, kinek hogy sikerült. Mozogtatok? Mellette mi csináltatok, h hatásosabb, gyorsabb legyen a fogyás? Esetleg vmi shake-et ittatok, vagy vmi más táplálék kiegészítőt szedtetek? Vagy a gyógyszereket is bevetettétek?
2011. máj. 12. 10:05
 1/3 anonim válasza:

Szendi Gábor: Paleolit táplálkozás c. könyve, google-ba beírva: szendi gábor tények-tévhitek.

Rohamos és egészségre kedvezően ható fogyás, kialakítja a természetes testsúlyt a szénhidrátok elhagyásával. rengetegen követik, sok recept van. Mindenkinél más a fogyás üteme, de 2 hét alatt szemmel látható.

2011. máj. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
napi 5-6 kis adagot eszek, kevesebb szénhidrátot és hetente több órát sportolok.
2011. máj. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én április elején kezdtem el kangoozni, és zumbázni. Hetente 5-6 alkalommal jártam ezekre az órákra. Mellette viszont szinte ugyanúgy étkeztem mint előtte.Ugyanazokat az ételeket ettem (pl. csoki, tésztafélék, sültkrumpli) Annyi, hogy naponta számoltam a kalóriabevitelt is, hogy azért mégse szaladjon el még véletlenül se velem a ló. :D (1600-1800 kcal) Jelenleg 67 kg vagyok/ 172 cm. És 74 kg-ról indultam :) Remélem még egy hónap és megközelítem a 63 kg körüli súlyt. :)
2011. máj. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!