Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hós kisfiam szerdától kap...

4 hós kisfiam szerdától kap főzeléket, ugyan azt, s ma már 4x volt kis mennyiségű széklete. Kell aggódnom, vagy normális? Eddig a, hozzátáplálás előtt napi 1x max.2x kakilt.

Figyelt kérdés
2009. nov. 23. 12:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
9%
Fiatal még a főzelékhez szvsz.
2009. nov. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

nem azt kérdeztem fiatal-e vagy sem!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sajnos nekem ezt KELL tennem,orvosi utasításra,mert kiderült 4 hónapos kisfiam 1 hónap alatt semmit sem hízott.Napi 6x evett,estére kapott pótlás tápszert,mert akkor jelezte még éhes,s nem hízott.Mint kiderült 50 ml-t tudott nap közben szopizni,de a kis drágám nem sírt,hogy még éhes,szépen büfizett s elaludt,s majd 3 óra múlva újra enni kért.

Sírva jöttem haza a rendelőből,doktornő meghagyta napi 1 étkezés tejpép.Kisfiam nem szereti...fintorog,s rázkódik.Így doktornő utasítására napi 1 étkezés főzelék.SAJNOS!!!!

2009. nov. 23. 13:09
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell aggódnod, nomális, legalábbis nálunk is így van. Amíg csak anyatejet + tápit kapott általában napi egyszer, vagy kétnaponta volt kaki. Most már eszik almát, barackot, sütőtököt, de csak egyszer egy nap, tízóraira, uzsira meg tejpépet. Nálunk azóta szinte minden pelusban van kisebb kaka, de legalább napi 2-3-ban biztos.
2009. nov. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
14%

Már többször kérdeztél a témában. Tápszert se eszi, tejpépet se eszi, szopni se hajlandó???

Nem láttam még ilyen babát...

Én nem adnék neki főzeléket, akármit mondott is az orvos.

Ennyit tudok csak erről mondani és ne kiabálj a kedves válaszadóval, légy oly kedves.

2009. nov. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%
Utólsó vagyok. Csak még annyit, hogy szerintem ez attól van, mert az anyatejet majdnem teljesen megemésztik, ezért ritkább a kaki (anyatejeseknél az is nomrális ha 1 hétig nincs) viszont a gyümit/zöldséget nem tudtja teljesen megemészteni, ezért kakilnak többet.
2009. nov. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Bocs csak közben írtak, 13.11-es és a 13.13-as voltam.
2009. nov. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

50 ml tejcsim van s max 60 ml tápszert eszik,de azt is diktálni kell,hogy megegye!tejpépből kb 80-at eszik,utána már nem kéri,viszont sír mert éhes!

Nem tudom te hogy érzeted volna magad kedves válaszoló amikor kiderül kisfiad nem hízott semmit...annak ellenére hogy te mindent megteszel megpróbálsz!Minden étkezés után cicit kap,de sajnos kevés!így hogy főzeléket kap,nyugodt,s szívesen megeszi!

Miért diktáljak bele olyasmit amit nem eszik meg,s rázkódik tőle?

egyébként a kérdésemre még nem igazán kaptam választ...:-(

2009. nov. 23. 13:18
 8/13 anonim ***** válasza:
Pedig én válaszoltam! :) az első 13.11-es
2009. nov. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha a főzeléktől lenne az már hamarabb kijött volna rajta, 1-2 nap után. Várd meg ezt a napot ha holnap is így lesz vidd el a dokihoz. Különben ha jól érzi magát, nem lázas, nem alszik szokatlanul sokat,nem bűzös a széklete akkor elvileg nincs baja. Vannak napok nekem is sokat kakil a 9 hósom, nem tudni miért.

De neki pl. a fogzás első jele is volt meg persze a nyűglődés. Pár nap múlva kitört 2 fogacska alul. Lehet, hogy fogzik a babád. Nem biztos, hogy látni valamit a szájában, nekem még a védőnő is nézte a 6 hós tanácsadáson és nem látszott semmi ehhez képest mégis kitört 1 hét múlva.

Szóval várj holnapig, szerintem addig elmúlik.

2009. nov. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Meg ha csak kisebb kakik vannak, az bizti nem lehet hasmenés vagy ilyesmi. Az Ő gyomrának azért még szokni kell az új ételeket persze, hogy másképp működik.

2009. nov. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!