Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális hogy 4 napja nincs...

Normális hogy 4 napja nincs széklete a hozzátáplálás óta a babámnak? Bővebben lennt.

Figyelt kérdés
5 hós babám kapott idáig 3 nap barackot,3 nap almát,és 2 nap sütőtököt.vasárnap óta nem kakilt ez normális?? Nem nagyon nyüglődik,talán este veszem észre rajta,hogy segíthetnék neki? Azt hittem hogy a sütőtök hatásos lesz,de nem.
2010. febr. 4. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Elképzelhető, hogy mindent feldolgozott a kis szervezete. De ha nyűglődne, vagy bele lenne szorulva a kaki, adjál neki kecskemétis üveges szilva desszertet. Garantált a kaki. :) Nálunk is az vált be. Olyan szépen teleküldi tőle a pelust, hogy ihaj!

Banyuci

2010. febr. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 6 hónaposan kezdtem a hozzátáplálást a kisfiamnál. Egyébként anyatejes. Hozzátáplálás előtt napi 3 kakija biztos volt. Aztán elkezdtük a hozzátáplálást és 3-4 naponta egyszer volt. Ez tartott kb. 2 hétig. Azóta ismét napi 3-4 van neki.
2010. febr. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Normális, hogy nem kakilt, kell egy kis idő, míg átáll a pocakja. Az én kisfiamnak 7 nap múlva lett széklete, de akkor már szenvedett, ezért előtte én is a Kecskeméti szilvát adtam neki. Ez mindig van itthon, mert eddig bevált ilyen esetekre. Egyébként a védőnő és az orvosunk szerint csak 10! kakimentes nap után "kell" beavatkoznunk, de én nem vártam addig, mert láttam, hogy már nyomta a pocakját.
2010. febr. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Megpróbáljuk akkor a szilvát! :)
2010. febr. 4. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!