Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet a baja a két hónapos...

Mi lehet a baja a két hónapos kislányomnak?

Figyelt kérdés
Minden este a fürdést követő szopinál nagyon keservesen sír.Szopizik valamennyit normálisan,majd elkezd kapkodva szopizni,ami úgy néz ki,hogy bekapja a cicit,nyel 1-2,majd kiköpi,sír néhány másodpercet,majd újra nyel 1-2 és így tovább.Az egész kb 1-1,5 órán át tart.Mármint nem a szopizás,hanem az azt követő sirdogálás,nyugtalanság. Mi lehet ez?Hasfájás?De annak elméletileg tovább kellene tartania.És miért csak ennél az etetésnél?11kor van a következő,akkor már semmi gond nincs.
2013. dec. 8. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy nagyon éhes addigra? Mondjuk hogy éhesen fürdeted és addigra amire odajut hogy szopizzon ugy felhergeli magát hogy éhes hogy azért nem megy rendesen. Fürdést szereti? Azalatt nem sir?
2013. dec. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Imád pancsizni,teljesen ellazul.Még nincs kialakult napirendünk,így van,hogy 6kor,fél7kor még eszik,de akkor is gond van a 8 órási szopival.Ez kb 2 hete megy így :-(
2013. dec. 8. 23:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 4 hónaposom csinálja ugyanezt. És érdekes, éjjel hang nélkül szopizik. Én arra jöttem rá, hogy kicsit éhesebb, mohón eszik, több levegőt nyel, de nem tud büfizni, mert csak sír mindaddig, amíg fel nem állok vele. Sétálgatok, simogatom a hátát, akkor már nem sír, és rövid időn belül egy hatalmasat büfizik. Utána folytatjuk tovább az evést már nyugodtan. Ezt kb 1 hónapja csinálja, és szinte minden nappali evésnél, bár inkább délutántól. Nekem ez bejött, próbáld ki, hátha nálatok is csak ilyesmiről van szó. A hasfájásnál nagyon fel-fel huzigálja a lábacskáit, azt onnan látod.
2013. dec. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia. SInten 2 honapos a kicsim. Nalunk is akkor csinalja, ha bufiznie kell vagy pedig ha a hasa faj. Onnan tudom megkulomboztetni, hogy amikor a hasafaj nagyon fesziti magat.
2013. dec. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 3 hónaposom csinálja ezt kb egy hete... fogalmam sincs mi lehet mintha érezné h éjszaka jön és akkor valamiért felzaklatódik, nehezen is alszik el, nekem azt mondták lehet a foga van amelyik baba elkezd szenvedni hamar miattuk de lehet hogy csak 2-3 hónap múlva bujik ki nekik,és este nyűgösebb miatta, mi is este rosszabbul viselünk mindent... lehet ez
2013. dec. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ja utolsó vagyok nálunk büfi után is ez megy...
2013. dec. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt. Mennyi idős baba? Én 3 dologra jöttem rá. 1. Az enyémnek 3 hónapos kora körül kezdett el fájni a foga, amiatt nehezen szopizott, fájt szegénykének, kibújni csak 6 hónaposan bújt ki az első kettő. Evés után kend be neki Dentinoxal, segít könnyebben elaludni. Evés előtt nem szabad, mert elzsibbasztja a nyelőcsövet és nehogy baj legyen belőle, ha félrenyel emiatt. Van akinél a homeós bogyók is beválnak, azt egész nap lehet adni. 2. Vagy nagyon éhes volt és türelmetlenkedett,bedühödött, hogy nem jön elég gyorsan a tejcsi. Ha erre gyanakszol, akkor adj neki picit fürdetés előtt is. 3. Vagy a pocija fáj, ezen segít ha evés közben többször büfizteted. Pocifájásnál húzogatja a kis lábacskáit, feszeng. Hasfájásnál még az Infacol segített, de ez nem gyereknél van így, többféle ilyen csepp van, ki kell sajnos kísérletezni, hogy nektek melyik jön be. Az is lehet, hogy nem tud pukizni, azért fája hasa, ilyenkor tornáztatni szoktam, hogy segítsek neki. Abból amit leírtál szerintem a fogzás a legvalószínűbb.
2013. dec. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!