Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi a normális alvásidő...

Mennyi a normális alvásidő egy 8 hetesnél?

Figyelt kérdés
A fiamat este 6 körül fürdetem, utána vacsi és alvás. könnyen elalszik. éjjel fél1-1 között ébred, eszik de már vagy nagyon nehezen vagy sehogy nem alszik vissza. ha mégis, 3 óra múlva megint éhes, a reggeli után viszont lehetetlen elaltatni. maximum cicin. amúgy tápszeres anyatej mellett. maximum 20-30 perceket alszik nappal 2 óra alatt. nem káros ez a fejlődésére? és miért dörzsöli bele az arcár a mellkasomba evés után? mintha zavarná valami de semmi sincs az arcán.
2013. dec. 9. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:

az enyém még csak 6,5 hetes, de szerintem a babád picit keveset alszik. Vagyis nem tudom. Tehát lefekszik este kb 7-kor, alszik 5 órát és kel. Ha visszaalszik, akkor kel 3 óra múlva, ami hajnali 4 óra, itt már aludt 8 órát eddig. Reggelig gondolom még alszik 20-30 perc az kevés

És azért dörzsoli bele az arcát, mert álmos. Olyankor szokták ezt csinálni a babák. De az alvásmennyiségét illetőleg nem teljesen tiszta, hogy most akkor mennyit is alszik a babád.

sírós?

2013. dec. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem csak reggel alszik 20-30 percet hanem úgy napközben 2 óra alatt. szóval reggel mondjuk elalszik cicin, fél óra múlva felkel akkor le kell foglalni legalább egy órára, utána megint nyügös alszik fél órát, stb... ez megy egész nap és fürdés előtt szokott 2-3 órát aludni mert előtte megyünk le sétálni. ha délelőtt is sétálunk akkor is alszik 2 órát. de amúgy itthon napközben csak 20-30 perceket és tiszta nyűg egész nap
2013. dec. 9. 21:09
 3/3 A kérdező kommentje:
akkor sír ha éhes, viszont csak hüppögés amit csinál mikor megunja a zenélőforgóját, de azt is tök hirtelen egyik percről a másikra pedig előtte fél órát beszélget neki, vigyorog rá. én is játszok vele, énekelek neki, beszélek hozzá sokat, tornázunk, táncolunk (van kedvenc zenéje is, arra mindig megnyugszik) lefoglalom ahogy tudom de ha rájön a nyűgösség, elaltatni se lehet csak kis időre
2013. dec. 9. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!