Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babád 8 hónapos korában...

Babád 8 hónapos korában megevett egy bêbiételes üveg (nyi) ennivalót egy étkezésre?

Figyelt kérdés
kicsit aggódom,mert 5 hónaposan majdnem a 3x-osàt ette a mostaninak.de a duplàjàt biztos. magàtól nem is jelzi,h. êhes. ha megvàrom míg nyöszörög,akkor csak napi 3 étkezês lenne...
2013. dec. 9. 14:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

A kislányom 8 és fél hónapos, de csak fél üvegnyit eszik meg egy étkezésre és mellé még pogácsát, vagy kenyeret, ami éppen a kezében van. Majdnem 5 hós volt amikor elkezdtük a kóstolgatást, 6 és fél hónaposan már megevett egy üveggel, mostanára visszaesett.

Ez van nem tudok mit tenni, nem egy nagyétkű baba.

2013. dec. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%

És akkor mi van, ha csak 3-szor eszik?

Ha neki ennyi az igénye, akkor minek tömöd?

Egyik gyerekemnek sem volt igénye a napi 5-szöri étkezésre, 8 hós korukban még inkább szoptak, mellette kb 2 max 3 étkezés volt, de még 1 éves korukban is csak napi 4-szer ettek.

2013. dec. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Elkezdett mozogni, kúszni, mászni, állni? Mert akkor lehet emiatt nem érdekli az evés.

Az én 8 hónaposom simán megeszik egy 220 gros kaját. Én ezzel vagyok bajban, mert folyton tátja a száját, és hajlamos bukásig enni magát Még kísérletezek a megfelelő mennyiséggel.

2013. dec. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Az enyém már egy éves is elmúlt, mire először megevett egy 165 grammos főzeléket.

Mondjuk ő még akkor sokat szopizott is, az evés nem volt az erőssége (de ettől függetlenül jó súlyban volt).

2013. dec. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

igen,kúszik,ül,àll... én is észre vettem,h.mióta ezeket csinàlja,azóta nem eszik.

azért preferàlnàm a napi 5x-i êtkezêst,mert îgy egészsêges.

2013. dec. 9. 15:00
 6/15 anonim ***** válasza:
34%
Ha nem éhes 5-ször, akkor nem egészséges étkezésről beszélünk, hanem megtömésről.
2013. dec. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
16 hónapos lányunk jobb napokon megeszik egy egész üvegnyit, de csak a 190 gr-osból. Ha nem üvegeset adok neki, akkor még kevesebbet eszik. 8 hónaposan 1/3, max. fél üvegnyit evett.
2013. dec. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Simán megevett a fiam egy üveg bébiételt.
2013. dec. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

nem tudom van e hasonló korú gyermeked... te a tiédet meg tudod etetni,ha nem éhes?

ha nem êhes,nem nyitja ki a szàjàt,ìgy nem is tudom tömni,de köszi a feltételezést.

egyébként mikor meglàtja a kajàt,sírva kúszik felêm,tehàt éhes. de kb. 5-10 kanàl és megunja...

vajaskenyérböl bezzeg 3 szelet belsejêt megeszi,de azzal nem etethetem folyton..

2013. dec. 9. 15:11
 10/15 anonim ***** válasza:
13 hónaposan sem eszik meg még egy üvegnyit
2013. dec. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!