Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Igaz lenne, hogy az Espumisan...

Igaz lenne, hogy az Espumisan miatt szenvedne ennyit a babám a pukiktól?

Figyelt kérdés
Az egyik fórumon olvastam,h egy anyukának azt mondta az orvos,hogy az Espumisan miatt is sírhat a babája a pukik miatt,mert dolgozik a kicsi gyomrában a gyógyszer és lehet nincs is a gyomrában felesleges buborék,de mégis kifejti a szélhajtó hatását a gyógyszer és szegény kicsi pukizna,de nincs mit.Azt tanácsolta az anyukának az orvos,hogy ne adjon neki inkább.Én minden etetés előtt adok a babámnak 15 cseppet a gyerekorvos tanácsára,mivel már az első héten hasfájós volt,enyhült is neki,de pár napja egyre gyakrabban erőlködik a babám,h pukizna,de nem tud,még szélcső segítségével sem és az erőlködés sírásba megy át,de egy idő után megnyugszik.Lehet abban valami,amit az az orvos mondott az Espumisanról?
2013. dec. 9. 16:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem igaz, mégis mitől kéne pukiznia, ha nincs mit? Ez nem egy inger, ha ott van a levegő, akkor van puki, ha nincs, akkor nincs...

Nekünk belgyógyász ismerős ajánlotta az espumisant, én is azt adtam a babámnak 10 hetes koráig, minden étkezés előtt. Volt amikor jobb volt, volt amikor rosszabb...

2013. dec. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezt mar en is hallottam es tapasztaltam is. Kb.1 hetig adtam neki, de mivel rosszabb lett, mint volt a hasfajas, nem adtam neki soha tobbet. Mast hasznaltunk. Mastol is hallottam mar, hogy nem jott be nekik.
2013. dec. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!